do kasy suma: 0,00 zł
EVOLUTION - NAROZNIK MODUŁOWY

NAROŻNIK EVOLUTION

Kolekcja Evolution to meble modułowe, z którymi można stworzyć niewielką sofę idealną do mniejszych pomieszczeń jak i obszerny narożnik idealny do dużego oraz przestronnego salonu. Meble posiadają szereg funkcji, które zwiększają komfort użytkowania podnosząc jednocześnie wartość praktyczną ...

NAROŻNIK MOTION

Narożnik modułowy Motion, to propozycja dla wszystkich, którzy cenią nowoczesność, funkcjonalność i oryginalną formę. Pomysłowym rozwiązaniem dla narożnika są gięte zagłówki, które mogą pozostać złożone lub rozprostowane, stanowiąc wygodne podparcie dla głowy.

MOTION - NAROZNIK MODUŁOWY
O NAS

Początki firmy Meblo-Traf sięgają 2000 roku, kiedy to firma zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w branży. Powstanie jednego, niewielkiego wówczas sklepu trudno z dzisiejszej perspektywy uznać za sukces. Niewątpliwie jednak w analogiczny sposób rodziło się wiele obecnie znanych i cenionych firm. Wraz ze zmianami, jakie zachodziły w gospodarce całego kraju, również i my stopniowo rozwijaliśmy się. Między czasie nawiązała się trwająca do dziś współpraca z wieloma producentami mebli w Polsce, których liczba dziś sięga ponad 30 najlepszych a liczba dostępnych produktów już przewyższa 5000 pozycji.

W obecnej chwili do naszych partnerów handlowych należy kilkadziesiąt Polskich producentów takich jak GKI DESING, Unimebel, Feniks Meble, Meblomak, Orfeusz Bobo, Kubera, Łukasz Meble, Nova Meble, Bomar, Sośno, Halmar i wielu innych. Nasza spółka z każdym rokiem pozyskuje nowych klientów, oferując im coraz to bogatszy asortyment towarów. Celem samym w sobie stało się szybsze i efektywniejsze spełnianie potrzeby klientów i powstało motto: „meble na każdą kieszeń”.

KOLEKCJA IMPRESJA

KOLEKCJA IMPRESJA

Wyczucie stylu i elegancji – meble z kolekcji Impresja dzięki swoim uniwersalnym cechom to trend na lata. Stworzone z litego drewna jesionowego meble roztaczają aurę spokoju. Wyrazista struktura, wyczuwalna pod palcami faktura szlachetnego surowca pozwala poczuć bliskość z naturą.

BRYŁY ROCCA

KOLEKCJA ROCCA

Jedyne w Europie meble o właściwościach antyalergicznych i antybakteryjnych dzięki zastosowaniu elementów z naturalnego karmelizowanego bambusa. Fronty wykonane są z płyt MDF wielokrotnie malowanych odpowiednimi farbami, tworząc powierzchnię o bardzo wysokich walorach estetycznych.

KOLEKCJA ROCCA

Polecane produkty

Narożnik ZOOM BL-1-E-2,5SK-E-2,5F-BP Narożnik ZOOM BL-1-E-2,5SK-E-2,5F-BP
Producent: ETAP SOFA
Cena: 8 058,00 zł
szt.
zobacz więcej
Narożnik FELIX BIS Narożnik FELIX BIS
Producent: GABI MEBLE
Cena: 2 039,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wersalka TANIA Wersalka TANIA
Producent: VIDOX
Cena: 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Narożnik ZOOM 1HT/BK-E-2,5F-BP Narożnik ZOOM 1HT/BK-E-2,5F-BP
Producent: ETAP SOFA
Cena: 5 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komplet wypoczynkowy OLIWIA 02 Komplet wypoczynkowy OLIWIA 02
Producent: UNIMEBEL
Cena: 4 050,00 zł
szt.
zobacz więcej
Narożnik NILS OTM/BK-2,5F Narożnik NILS OTM/BK-2,5F
Producent: ETAP SOFA
Cena: 3 692,00 zł
szt.
zobacz więcej
Narożnik SPOLETO BaL-2,5R-OTP-BcP Narożnik SPOLETO BaL-2,5R-OTP-BcP
Producent: MEBLOMAK
Cena: 4 810,00 zł
szt.
zobacz więcej
Narożnik WAY 2,5FL-E-2,5SKP Narożnik WAY 2,5FL-E-2,5SKP
Cena: 5 527,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komplet wypoczynkowy LORD Komplet wypoczynkowy LORD
Producent: FENIKS MEBLE
Cena: 5 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl