Fotel VERO - CAMOMILLA 1N2
Opis
Fotel stworzony dla prawdziwych koneserów ekskluzywnych mebli. Powstał na potrzeby realizacji marzeń o wygodnym i funkcjonalnym salonie. Unikatowy, wykonany z niezwykłą starannością, posiadający piękne detale, aby zapewnić komfort i funkcjonalność. Projekt konstrukcyjny odnajduje inspiracje w klasycznym stylu, ale z szerokim zakresem opcji dostosowywania, aby wzbogacić każde wnętrze.
Komfort :
Zastosowany w narożniku jest system sprężyn kieszeniowych typu Pocket, które zapewniają optymalną sprężystość i trwałość. Ponadto każda sprężyna pracuje niezależnie, dzięki czemu siedzisko ugina się tylko w miejscu nacisku. W ten sposób osoby siedzące nie odczuwają ruchów drugiej osoby.

Eleganckie detale :
Ozdobne wykończenie obicia wyróżnia zestaw na tle innych, podkreśla kunszt wykonania z uwzględnieniem najdrobniejszego szczegółu.

Idealne wykończenie :
Pokrycie skórą licową sprawia, że fotel z każdej strony i na każdej ze swych części wygląda doskonale. Pokrycie skórą licową jest delikatne i miłe w dotyku, jest również dużo trwalsze i odporniejsze na zarysowania czy przetarcia.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 96 cm |
| Głębokość ( b ) | 99 cm |
| Wysokość ( f ) | 99 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 55 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcja dodatkowe | ozdobne wykończenie obicia |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Metal - chromowane ( standard ) Metal malowany proszkowo - czarny, biały, szary, złoty ( dopłata ) |
| Tapicerka | Tkaniny i skóry |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny kieszeniowe typu POCKET, włokniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pasy elastyczne, pianka wysokoelastyczna, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.