Fotel VERO - DIANTHUS 1N2
Opis
Nowoczesny fotel z kolekcji Dianthus wyprodukowany przez firmę Vero to prawdziwy hit dla miłośników najwyższej jakości elementów aranżacyjnych połączonych z niezwykle zachwycającą stylistyką. Jego elegancka forma sprawia, że wnętrze rozkwita nowym blaskiem, a reszta wystroju nabiera uroczej lekkości. Fotel z kolekcji Dianthus uzupełni modnie wykończony salon, stylowy pokój dzienny, bądź gościnny. Świetnie wkomponuje się też do gabinetu. Produkt dostępny w skórze naturalnej oraz tkaninach do wyboru.
Idealne wykończenie :
Do produkcji fotela wykorzystano wysokiej jakości tkaniny oraz naturalną skórę licową (S1 29), która jest miękka, naturalnie elastyczna i wytrzymała. Zachowuje piękną, wyraźną fakturę i naturalny rysunek. Dodatkowo wykonano precyzyjne przeszycia kontrastową nicią, która podkreśla niebanalny design mebla w kształcie litery "X" oraz perforacje skóry na boku.

Metalowe nóżki :
Zastosowane metalowe nóżki podkreślają unikalny wygląd vero Dianthusa nadając mu wyrazistości.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 94 cm |
| Głębokość ( b ) | 92 cm |
| Wysokość ( f ) | 79 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 46 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
| Regulowane zagłówki | Tak |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Metal - chromowane ( standard ) Metal malowany proszkowo - czarny, biały, szary, złoty ( dopłata ) |
| Tapicerka | Tkanina i skóry |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka HR, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Lite drewno, płyty meblowe,pasy elastyczne, pianki poliuretanowe, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.