Fotel VERO - ROSMARINO
Opis
Zgrabny fotel wypoczynkowy. Klasyczna, powszechnie znana forma jest tu nieznacznie zmodernizowana – linia podłokietników unosi się lekko ku tyłowi i płynnie przechodzi w oparcie. Regularność kształtu podkreśla symetryczny rysunek szwów w części wewnętrznej. Do fotela można dostawić dopasowany doń taboret, co pozwoli siedzącemu na wygodne wyprostowanie nóg.
Wygoda i funkcjonalność :
Fotel wypoczynkowy na czterech smukłych nogach. Regularność kształtu podkreśla symetryczny rysunek szwów w części wewnętrznej.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 83 cm |
| Głębokość ( b ) | 91 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | - cm |
| Wysokość ( f ) | 97 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | - cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcja relaks | Nie |
| Regulowane zagłówki | Nie |
| Rodzaj fotela | 1-osobowy |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Fotel wypoczynkowy na czterech smukłych |
| Tapicerka | Tkaniny i skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Pasy tapicerskie i pianka HR |
| Wykonanie oparcia | Pianka VP i włóknina puszysta |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.