Komoda AURA AK-01
Opis
Eleganckie blaty wykonane z grubej płyty laminowanej, zaokrąglone boki skierowane do wewnątrz sprawiają wrażenie stabilnej i solidnej konstrukcji. Charakterystyczne, kwadratowe uchwyty dobrze wpisują się w stylistykę kolekcji i zapewniają wygodne użytkowanie. Szlachetny, połyskujący odcień frontów w kolorze kości słoniowej nada wyrazisty ton każdemu wnętrzu.
- komoda posiada podwójne drzwiczki, za którymi ukryte zostały szerokie półki oraz pojemna szufladę
- kwadratowe uchwyty dobrze wpisują się w stylistykę kolekcji i zapewniają wygodne użytkowanie
- styl nowoczesny
- meble zmontowane w całości
- korpusy wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej najwyższej jakości, odpornej na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę
- obrzeże ABS - to trwałość , odporność na uderzenia, estetyczne wykończenie
- odporne na wilgoć, nie odkształca się i nie odkleja
- całość subtelnie dopełniają duże zakrzywione uchwyty w kolorze chromu
- SOSNA CIEMNA / KOŚĆ SŁONIOWA POŁYSK
- ORZECH CIEMNY / KOŚĆ SŁONIOWA POŁYSK
- DĄB SONOMA / KOŚĆ SŁONIOWA POŁYSK
- ORZECH CIEMNY / CAPPUCCINO POŁYSK
- SOSNA CIEMNA / CAPPUCCINO POŁYSK
- szerokość - 97 cm
- wysokość - 92 cm
- głębokość - 43 cm


Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ | 97 cm |
| WYSOKOŚĆ | 92 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 43 cm |
| WYKONANIE | Korpusy wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej najwyższej jakości, odpornej na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę. Obrzeże ABS - to trwałość , odporność na uderzenia, estetyczne wykończenie. Odporne na wilgoć, nie odkształca się i nie odkleja |
| KOLORYSTYKA | SOSNA CIEMNA / KOŚĆ SŁONIOWA POŁYSK, ORZECH CIEMNY / KOŚĆ SŁONIOWA POŁYSK, DĄB SONOMA / KOŚĆ SŁONIOWA POŁYSK, ORZECH CIEMNY / CAPPUCCINO POŁYSK, SOSNA CIEMNA / CAPPUCCINO POŁYSK |
| ILOŚĆ DRZWI | 2 |
| ILOŚĆ SZUFLAD | 1 |
| ILOŚĆ PÓŁEK | 1 |
| OŚWIETLENIE LED | nie |
| STYL | nowoczesny |
| STAN PRODUKTU | meble zmontowane w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.