Komoda DENALI DK-06
Opis
Kolekcja mebli Denali to nowoczesny design z elementami stylu industrialnego. Połączenie naturalnego dekoru dębu artisan z gładkim odcieniem grafitu oraz bieli alpejskiej z grafitem doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Ciekawymi akcentami , które wyróżniają kolekcję są narożne przeszklenia witryn oraz długie, metalowe uchwyty w kolorze czarny mat. Komfort użytkowania zapewnią zastosowane akcesoria meblowe takie jak zawiasy i prowadnice z cichym domykiem.
- komoda składa się z części dwudrzwiowej, dwóch szuflad oraz otwartej wnęki
- gustowne uchwyty
- styl nowoczesny
- meble zmontowane w całości
- korpusy i fronty zostały zrobione wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej, odpornej na zabrudzenia oraz zarysowania
- wszystko zostało zabezpieczone odpornym na uszkodzenia obrzeżem ABS
- cichy domyk szuflad i drzwiczek.
- dąb artisan - grafit
- alpejska biel - grafit
- szerokość - 167 cm
- wysokość - 86 cm
- głębokość - 40 cm

Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ | 167 cm |
| WYSOKOŚĆ | 86 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 40 cm |
| WYKONANIE | Korpusy i fronty zostały zrobione wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej, odpornej na zabrudzenia oraz zarysowania. Wszystko zostało zabezpieczone odpornym na uszkodzenia obrzeżem ABS. Cichy domyk szuflad i drzwiczek. |
| KOLORYSTYKA | dąb artisan + grafit, biel alpejska + grafit |
| ILOŚĆ DRZWI | od 2 do 4 |
| ILOŚĆ SZUFLAD | 2 |
| ILOŚĆ PÓŁEK | 4 |
| OŚWIETLENIE LED | nie |
| STYL | nowoczesny |
| STAN PRODUKTU | meble zmontowane w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.