Krzesło EWITA 2 BUK
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło Ewita 2 posiada intrygujący wygląd, oparty na klasycznej stylizacji. Smukła linia nóżek idealnie komponuje się z wysokim oparciem, udekorowanym ciekawym motywem niewielkich otworów. Mebel prezentuje się intrygująco a przy tym jest niezwykle wygodny, ponieważ pokryto go delikatną tkaniną, dostępną w wielu kolorach i ciekawych wzorach do wyboru. Do wykonania krzesła zastosowano szlachetny surowiec do którego należy lite drewno bukowe.
Cechy charakterystyczne :
- krzesło z tapicerowanym siedziskiem i oparciem
- wygodne oparcie
- możliwość wyboru wybarwień drewna i rodzaju tapicerki
- mebel wykonany z materiałów najwyższej jakości
- styl klasyczny
Rodzaj drewna :
- buk
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
Wymiary :
- Wysokość - 93 cm
- Szerokość - 47 cm
- Głębokość - 42 cm
- Wysokość siedziska - 47 cm
|
TKANINY grupy tkanin |
|
|
TKANINY GR: I
|
zobacz |
|
TKANINY GR: II
|
zobacz |
|
TKANINY GR: III
|
zobacz |
|
TKANINY GR: IV
|
zobacz |
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO BUKOWE
|
zobacz |
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ | 93 cm |
| WYSOKOŚĆ SIEDZISKA | 47 cm |
| SZEROKOŚĆ | 47 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 42 cm |
| WYKONANIE | drewno bukowe, tkanina, wykończenie - lakier / olej |
| WYPEŁNIENIE | pasy |
| KOLORYSTYKA | ( wg. próbnika ) |
| STAN PRODUKTU | mebel zmontowany w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| STYL | klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.