Krzesło INFINITY dąb
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło Infinity (dąb) jest proste, a jednocześnie bardzo stylowe. Jego tapicerowane oparcie i siedzisko doskonale komponuje się z drewnianą ramą ozdobioną naturalną strukturą usłojenia tego wyjątkowego surowca. Oparcie jest lekko wygięte, dlatego zapewni Ci odpowiednie podparcie podczas siedzenia. Wykonanie krzesła z naturalnego drewna dębowego zabezpieczonego lakierem wodnym będzie dla Ciebie gwarancją trwałości i atrakcyjnego wyglądu mebla przez wiele lat. Dostępna paleta wybarwień drewna oraz materiałów do tapicerowania, czyli skór naturalnych oraz tkanin oddychających, trwałych i łatwych w czyszczeniu pozwoli Ci stworzyć model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.
Cechy charakterystyczne :
- krzesło z tapicerowanym siedziskiem i oparciem
- wygodne oparcie i siedzisko
- możliwość wyboru wybarwień drewna i rodzaju tapicerki
- mebel wykonany z materiałów najwyższej jakości
- styl klasyczny
Rodzaj drewna :
- dąb
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
Wymiary :
- Wysokość - 101 cm
- Szerokość - 44 cm
- Głębokość - 40 cm
- Wysokość siedziska - 46 cm
|
TKANINY grupy tkanin |
|
|
TKANINY GR: I
|
zobacz |
|
TKANINY GR: II
|
zobacz |
|
TKANINY GR: III
|
zobacz |
|
TKANINY GR: IV
|
zobacz |
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWE
|
zobacz |
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ | 101 cm |
| WYSOKOŚĆ SIEDZISKA | 46 cm |
| SZEROKOŚĆ | 44 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 40 cm |
| PODŁOKIETNIKI | nie |
| WYKONANIE | drewno dębowe, tkanina, wykończenie - lakier / olej |
| WYPEŁNIENIE | pasy |
| KOLORYSTYKA | ( wg. próbnika ) |
| STAN PRODUKTU | mebel zmontowany w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| STYL | klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.