Krzesło LAGOS
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło Lagos dobrze prezentuje się w towarzystwie innych mebli. Wprowadza do jadalni atmosferę sprzyjającą integracji, zachęcając do przesiadywania przy stole w rodzinnym gronie. Możesz skorzystać z miękkiego siedziska, zatopić się w ergonomicznym, tapicerowanym oparciu i poczuć się swobodnie podczas każdego posiłku. Dębowe drewno zabezpieczono lakierem, podkreślając jego naturalne walory. Przyjemna w dotyku tkanina i ciepła kolorystyka mebla wprowadzają do wnętrz przytulny - domowy klimat.
Cechy charakterystyczne :
- krzesło tapicerowane
- oparcie wyprofilowane
- tapicerowane wygodne oparcie i siedzisko
- możliwość wyboru wybarwień drewna i rodzaju tapicerki
- mebel wykonany z materiałów najwyższej jakości
- styl klasyczny, nowoczesny
Rodzaj drewna :
- dąb
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
Wymiary :
- Wysokość - 100 cm
- Szerokość - 47 cm
- Głębokość - 41 cm
- Wysokość siedziska - 49 cm
|
TKANINY grupy tkanin |
|
|
TKANINY GR: I
|
zobacz |
|
TKANINY GR: II
|
zobacz |
|
TKANINY GR: III
|
zobacz |
|
TKANINY GR: IV
|
zobacz |
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWE
|
zobacz |
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ | 100 cm |
| WYSOKOŚĆ SIEDZISKA | 49 cm |
| SZEROKOŚĆ | 47 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 41 cm |
| PODŁOKIETNIKI | nie |
| WYKONANIE | drewno dębowe |
| WYPEŁNIENIE | pianka wysokoelastyczna |
| KOLORYSTYKA | dąb ( wg.prubnika ) |
| STAN PRODUKTU | produkt zmontowany |
| PRODUKT NOWY | tak |
| STYL | klasyczny |
| GWARANCJA | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.