Krzesło VELVET
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło Velvet wprowadzi do Twojego wnętrza nutę nowoczesności. Delikatna forma siedziska to prawdziwy hit w najmodniejszych wnętrzach. Mebel osadzono na solidnej podstawie z nóżek, które wykonano z litego drewna dębowego. Połączenie różnych materiałów (siedzisko i oparcie - tkanina, podstawa drewniana) sprawia, że produkt wygląda bardziej intrygująco by krzesło zapewniało maksymalną wygodę, jego siedzisko zostało wykończone miękką wkładką oraz delikatną w dotyku i łatwą w czyszczeniu tkaniną. Szeroki wybór wariantów kolorystycznych w ciekawych odcieniach ułatwią dopasowanie mebla do wielu różnorodnych aranżacji.
Cechy charakterystyczne :
- krzesło z tapicerowanym siedziskiem i oparciem
- wygodne oparcie i siedzisko
- możliwość wyboru wybarwień drewna i rodzaju tapicerki
- mebel wykonany z materiałów najwyższej jakości
- styl nowoczesny
- brak możliwości wykonania krzesła w tkaninie :
- TERRA
- VOCAL
- MILTON NEW
- CLAUDE
- NAPOLI
Rodzaj drewna :
- dąb
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
Wymiary :
- Wysokość - 95 cm
- Szerokość - 44 cm
- Głębokość - 42 cm
- Wysokość siedziska - 47 cm
|
TKANINY grupy tkanin |
|
|
TKANINY GR: I
|
zobacz |
|
TKANINY GR: II
|
zobacz |
|
TKANINY GR: III
|
zobacz |
|
TKANINY GR: IV
|
zobacz |
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWE
|
zobacz |
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ | 95 cm |
| WYSOKOŚĆ SIEDZISKA | 47 cm |
| SZEROKOŚĆ | 44 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 42 cm |
| PODŁOKIETNIKI | nie |
| WYKONANIE | drewno dębowe, tkanina, wykończenie - lakier / olej |
| WYPEŁNIENIE | pianka HR |
| KOLORYSTYKA | ( wg. próbnika ) |
| STAN PRODUKTU | mebel zmontowany w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| STYL | nowoczesny |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.