Krzesło ZEFIR BUK
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło Zefir to klasyczny mebel do klasycznej jadalni. Wygląda wyśmienicie, dzięki harmonijnemu połączeniu stylowej ramy stelaża z efektowną tapicerką. Delikatnie wyprofilowany kształt wysmukla krzesło i sprawia, że jest niezwykle wygodny w codziennym użytkowaniu. Mebel łączy w sobie wysokiej jakości materiały, czyli drewno oraz materiały tapicerskie w postaci tkaniny lub skóry, które pozwolą dopasować produktu do Twojego indywidualnego stylu.
Cechy charakterystyczne :
- krzesło z tapicerowanym siedziskiem i oparciem
- wygodne oparcie i siedzisko
- możliwość wyboru wybarwień drewna i rodzaju tapicerki
- mebel wykonany z materiałów najwyższej jakości
- styl klasyczny
Rodzaj drewna :
- buk
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
Wymiary :
- Wysokość - 96 cm
- Szerokość - 45 cm
- Głębokość - 42 cm
- Wysokość siedziska - 46 cm
|
TKANINY grupy tkanin |
|
|
TKANINY GR: I
|
zobacz |
|
TKANINY GR: II
|
zobacz |
|
TKANINY GR: III
|
zobacz |
|
TKANINY GR: IV
|
zobacz |
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO BUKOWE
|
zobacz |
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ | 96 cm |
| WYSOKOŚĆ SIEDZISKA | 46 cm |
| SZEROKOŚĆ | 45 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 42 cm |
| PODŁOKIETNIKI | nie |
| WYKONANIE | drewno bukowe, tkanina, wykończenie - lakier / olej |
| WYPEŁNIENIE | pianka HR |
| KOLORYSTYKA | ( wg. próbnika ) |
| STAN PRODUKTU | mebel zmontowany w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| STYL | klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.