Ława FIGARO 60x110
dodaj do przechowalni
Opis
Ława Figaro idealnie wkomponuje się do wnętrza pokoju dziennego. Ława ma prostokątny blat, pod którym umieszczona została półka. Posłuży ona za świetne miejsce do przechowywania książek, czasopism i innych gadżetów. Ława dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii lakierowania i doborze wysokiej jakości materiałów wykończeniowych jest odporny na działanie alkoholu, wysokiej temperatury i ścieralności.
Cechy charakterystyczne :
- Ława kawowa o prostokątnym blacie
- Funkcjonalna półka pod blatem
- Istnieje możliwość zamówienia w różnych kolorach
- Mebel utrzymany w nowoczesnej stylistyce
Wykonanie:
- ławostół wykonany jest z drewna dębowego oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
WYMIARY :
- szerokość - 60 cm
- długość - 110 cm
- wysokość - 55 cm
Wybarwienie drewna dębowego
Widoczne kolory mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWEGO
|
zobacz |
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | - |
| DŁUGOŚĆ | 110 cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | - |
| SZEROKOŚĆ | 60 cm |
| WYSOKOŚĆ | 55 cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokątny |
| ILOŚĆ WKŁADEK | - |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika dębowego |
| WYKONANIE | drewno dębowe oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.