Ława IRYD 60x120 cm
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna ława Iryd jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących nietypowych rozwiązań do swojego wnętrza. Blat wykonany jest z drewna dębowego oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną odporną na zarysowania, działanie wilgoci i zmiany temperatur. Wykończenie w wybarwieniu dąb naturalny pięknie komponuje się z czarnym stelażem ze stali malowanej proszkowo. Mebel fantastycznie uzupełni Twój salon, dając Ci jeszcze bardziej komfortowy kącik relaksacyjny z wygodną kanapą. Duży wybór wybarwień da Ci możliwość wybrania tej, która najbardziej wpisuje się w gusta domowników oraz ogólną stylistykę pomieszczenia.
Cechy charakterystyczne :
- Ława kawowa o prostokątnym blacie
- Istnieje możliwość zamówienia w różnych kolorach
- Mebel utrzymany w nowoczesnej stylistyce
- Dostępne wymiary: 60x100, 60x110, 60x120 cm
Wykonanie:
- stół wykonany jest z drewna dębowego oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
WYMIARY :
- szerokość - 60 cm
- długość - 120 cm
- wysokość - 55 cm
Wybarwienie drewna dębowego
Widoczne kolory mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWEGO
|
zobacz |
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | Ø |
| DŁUGOŚĆ | 120 cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | brak |
| SZEROKOŚĆ | 60 cm |
| WYSOKOŚĆ | 55 cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokąt |
| ILOŚĆ WKŁADEK | brak |
| WYBARWIENIE | kolorystyka ( wg. próbnika ) |
| WYKONANIE | awa wykonany jest z forniru dębowego, noga metalowa - profil 80x20mm malowana proszkowo, czarny mat |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.