Ława ROYALL ⌀ 80 cm ORFEUSZ
dodaj do przechowalni
Opis
Ława Royall to mebel, którym uzupełnisz wnętrze jadalni lub salonu utrzymanych w klasycznym stylu. Ozdobnie wykończony w kilkunastu wybarwieniach wyróżnia się pod każdym względem. Ława dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii lakierowania i doborze wysokiej jakości materiałów wykończeniowych jest odporny na działanie alkoholu, wysokiej temperatury i ścieralności. Mebel ten charakteryzuje się przede wszystkim frezowanym blatem i nóżkami oraz półka, które nawiązują do klasycznych, pełnych elegancji form wykonania.
Cechy charakterystyczne :
- Klasyczna ława
- Frezowane nogi oraz krawędzie blatu
- Styl klasyczny
Wykonanie:
- ławostół wykonany jest z drewna dębowego oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną
- wykończenie - lakier / olej
WYMIARY :
- szerokość - ⌀ 80 cm
- wysokość - 52 cm
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | - |
| DŁUGOŚĆ | 80 cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | - |
| SZEROKOŚĆ | 60 cm |
| WYSOKOŚĆ | 55 cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokątny - rogi zaokrąglone |
| ILOŚĆ WKŁADEK | - |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika dębowego |
| WYKONANIE | drewno dębowe oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną |
| STYL | klasyczny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.