Łóżko VERO FIORE TYP 03-S180SH42 ( łóżko 180x200, pojemnik, rama, stelaż )
Opis
Łóżko tapicerowane vero Fiore typ 03 jest znakomitym wyborem przy aranżacji nowoczesnej sypialni, zgodnie z najnowszymi trendami na łóżka tapicerowane. Charakterystycznym elementem mebla są eleganckie pikowania na powierzchni zagłówka. Powierzchnia spania dzięki elastycznej strukturze jest wygodna i sprężysta. Kolorystyka w odcieniu grafitu w tkaninie - imitacja prawdziwego welwetu nada iście królewski wygląd Twojej sypialni. Oferta cenowa nie dotyczy materaca.
Dopasowana oskrzynia :
Ramy/oskrzynie stanowią część solidnej konstrukcji. Wysokość oskrzyni w prezentowanym modelu to 34 cm lub 42 cm. Pod całą powierzchnią łóżka zamontowano praktyczny pojemnik na pościel. Innowacyjny stelaż (listwy sprężynujące) oraz siłowniki gazowe ( NIE ZWYKŁE SPRĘŻYNY ) pozwalają na otwarcie schowka bez użycia siły.

Efektowne przeszycia :
Oryginalne wezgłowie sprawia, że łóżko nabiera klasy. Sprawdzi się także jako oparcie podczas odpoczynku w pozycji siedzącej i półsiedzącej - obite w całości wysokiej jakości materiałów, pikowane wezgłowie oraz szycia wykonane z największą starannością zdobią i podkreślają wyrazisty charakter łóżka.

Tkanina hydrofobowa :
Łóżko zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Zastosowana tkanina obiciowa wyprodukowana jest w technologii „Water Repellent”. Ogranicza wchłanianie wody, czy rozlany płyn (woda, kawa, wino). Formuje się w kroplę i nie wnika do wnętrza tkaniny, w ten sposób łatwo usunąć zabrudzenie. Tkanina posiada wysoką odporność na ścieranie.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 196 cm |
| Głębokość ( b ) | 220 cm |
| Głębokość skrzyni ( e ) | 42 cm |
| Wysokość całkowita z wezgłowiem ( f ) | 108 cm |


| DANE DODATKOWE : | |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Funkcje dodatkowe | Rama z siłownikami pneumatycznymi |
| Rodzaj łóżka | Sypialniane |
| Łóżko pod materac | 180x200 cm ( oferta cenowa nie dotyczy materaca ) |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Tworzywo |
| Tapicerka | Tkaniny i skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe,pianki poliuretanowe |
| Wykonanie siedziska | Stelaż - listwy sprężynujące |
| Wykonanie oparcia | Wezgłowie tapicerowane |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.