Łóżko VERO FIORE TYP 06-S160BS H42 ( łóżko 160x200, pojemnik, rama, stelaż + box )
Opis
Nowoczesne łóżko Fiore typ 06 wyróżnia się rozbudowanym funkcjonalnie wezgłowiem. Ten model przeznaczony jest do obszerniejszych pokojów sypialnych – do dyspozycji są szerokości materaca 160 cm i 180 cm przy stosunkowo wysokiej skrzyni H42. Materac spoczywa na solidnej, prostokątnej, stosunkowo wysokiej skrzyni, ze wszystkich stron obitej tkaniną. Skrzynia pozbawiona jest nóżek – opiera się bezpośrednio na podłodze, jest więc rodzajem cokołu dla sypialnego materaca. Jej przyjemna masywność jest dobrze usprawiedliwiona – w skrzyni kryje się pojemnik na pościel. Skrzynię wieńczy nowoczesne, rozbudowane wezgłowie, oferujące wiele możliwości użytkowych. Tworzą je dwie ukośne, miękko tapicerowane poduchy o regulowanej wysokości, które rozdziela chowany boks – element bogato wyposażony w techniczne udogodnienia.
Schowek/box :
Dwa miejsca na kubki, indukcyjne ładowanie telefonów, gniazdo zasilające 230V oraz dwa gniazda USB, oraz lampka LED – wszystko dosłownie pod ręką.

Pojemnik na pościel :
Ramy/oskrzynie stanowią część solidnej konstrukcji. Wysokość oskrzyni w prezentowanym modelu to 42 cm. Pod całą powierzchnią łóżka zamontowano praktyczny pojemnik na pościel. Innowacyjny stelaż (listwy sprężynujące) oraz siłowniki gazowe ( NIE ZWYKŁE SPRĘŻYNY!!!) pozwalają na otwarcie schowka bez użycia siły.

Tkanina z certyfikatem :
OEKO-TEX Standard 100 to certyfikat świadczący o jakości produktów włókienniczych. Organizacja Oeko-Tex przydziela certyfikat produktom, które zostały poddane badaniom mającym na celu zweryfikować ew. obecność niebezpiecznych substancji zagrażających konsumentom.
Produkty posiadające certyfikat OEKO-TEX Standard 100 są więc wolne od szkodliwych substancji takich jak np. metale ciężkie, zakazane barwniki azotowe, pestycydy, chlorofenole, formaldehyd czy barwniki rakotwórcze i wywołujące alergię.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 178 cm |
| Głębokość ( b ) | 256 cm |
| Głębokość skrzyni ( e ) | 42 cm |
| Wysokość całkowita z wezgłowiem ( f ) | 103 - 118 cm |


| DANE DODATKOWE : | |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Funkcje dodatkowe | Schowek, uchwyty na kubek, ładowarka indukcyjna, gniazdo 230V, 2x USB, lampka LED,Rama z siłownikami pneumatycznymi |
| Regulowane zagłówki | Tak |
| Łóżko pod materac | 160x200 cm ( oferta cenowa nie dotyczy materaca ) |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Tworzywo |
| Tapicerka | Tkaniny i skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe,pianki poliuretanowe |
| Wykonanie siedziska | Stelaż - listwy sprężynujące |
| Wykonanie oparcia | Wezgłowie tapicerowane |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.