Narożnik VERO - BELLIS 3NWeL-1,5NWP ( funkcja spania )
Opis
Zestaw wypoczynkowy kreowany z modułów. Nawet najprostsze ich układy gwarantują wygodę – tapicerkę wypełnia puszysta włóknina oraz pianka HR, idealnie miękka, a zarazem elastyczna. Stylowej prostocie form towarzyszą rozwiązania zwiększające komfort: siedziska można wysunąć elektrycznie, a podłokietniki obrócić tak, by przedłużyły płaszczyznę siedzisk lub stworzyc wygodną przestrzeń do odpoczynku na leżąco.
Projekt: Concetta Lauriero.
Funkcjonalność :
Narożnik z wygodną funkcją relaksu elektrycznego i obrotowego podłokietnika. Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design narożnika

Metalowe nóżki :
Zastosowane metalowe nóżki podkreślają unikalny wygląd narożnika nadając mu wyrazistości.

Tkaniny i skóry :
Tkaniny z ograniczoną wchłanianie wody – każdy rozlany płyn formuje się w krople i nie wnika do wnętrza tkaniny. W efekcie minimalizuje to ryzyko zniszczenia mebla poprzez poplamienie kawą, sokiem, czy winem. Dzięki temu materiał przez długi czas pozostaje jak nowy. Tkanina posiada również właściwości trudnopalne. Skóry meblowe dostępne są w kilku gatunkach, które różnią się między sobą nie tylko kolorem, ale również grubością, miękkością, fakturą jak również miejscem przeznaczenia. Wyczuwalne są różnice w dotyku.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 179-301 cm |
| Głębokość ( b ) | 166 cm |
| Wysokość ( f ) | 81-97 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 90x272 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcje spania | narożnik z wygodną funkcją relaksu elektrycznego i obrotowego podłokietnika |
| Pojemnik na pościel | nie |
| Rodzaj kanapy | różne wymiary ( składające się z modułów ) |
| Układ narożnika | Strona PRAWA |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
metalowe - czarne |
| Tapicerka, skóry naturalne | Tkaniny, skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Sprężyny faliste i wysokoelastyczna pianka HR, dająca poczucie idealnej miękkości i elastyczności, która zapewnia jednocześnie dłuższą żywotność ( sprężystość) siedziska |
| Wykonanie oparcia | Włóknina puszysta ( trzy poduchy) sztuczne pierze https://www.twojemeble.pl/produkt/vero/calluna/naroznik-u-prawy-calluna-z-funkcja-spania-typu-delfin-oraz-2-pojemnikami,95738
|
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.