Narożnik VERO - IBISCO 3RG/X90K/1N0/1STL ( z funkcją spania i pojemnikiem )
Opis
Nowoczesny zestaw wypoczynkowy tworzony z modułów. Pomyślany zarazem rozsądnie i z błyskiem - w sam raz na miarę przestrzennych możliwości współczesnych salonów. Narożnik vero Ibisco kompleksowo zadba o potencjalnego gościa - regulacja wysokości oparcia oraz podłokietnik z możliwością odchylania na zewnątrz to gwarancja, że podczas domowego wypoczynku każdy poczuje się wyjątkowo. Prezentowany model jest w obiciu Brego 68 – musztarda. Zestaw posiada funkcje spania typu „PUMA” oraz pojemnik na pościel.
Niezrównana wygoda, doskonała miękkość :
Siedziska na bazie poliuretanowej wysokoelastycznej pianki HR (High Resiliense Foam), która daje poczucie idealnej miękkości i elastyczności, zapewniając jednocześnie dłuższą żywotność (sprężystość) siedziska.

Funkcjonalność :
Regulacja wysokości oparcia – nowatorski system pozwalający osobom zarówno niższym, jak i wysokim, odnaleźć komfort wypoczynku w dowolnej pozycji (czytanie, oglądanie telewizji, drzemka) oraz podłokietniki z możliwością odchylania na zewnątrz.

Metalowe nóżki :
Narożnik jest na wysokich nóżkach ( płozach ), które są sprzymierzeńcami, jeśli chodzi o utrzymywanie czystości w pomieszczeniu. Dzięki wysokim nóżkom łatwo posprzątać pod narożnikiem, co ma szczególne znaczenie w małych pomieszczeniach, w których przesuwanie mebla byłoby trudne. Dodatkowo narożnik doskonale sprawdzi się w pokojach, w których zastosowano ogrzewanie podłogowe.

Funkcja spania „ PUMA ” :
Rozkładanie polega na uniesieniu siedziska do góry i opuszczeniu w przód , równocześnie spod siedziska samoczynnie wysuwa drugą powierzchnię do spania. Takie rozwiązania sprawdzają się idealnie, kiedy w żaden sposób nie chcemy uszkodzić podłogi podczas składania i rozkładania funkcji spania. Nie trzeba składać oparcia, a mechanizm jest bardzo praktyczny i łatwy w obsłudze.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 306 cm |
| Głębokość ( b ) | 294 cm |
| Wysokość ( f ) | 83 - 96 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 144x255 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 46 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcje spania | Tak, typu PUMA |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Rodzaj narożnika | Różne wymiary ( modułowy ) |
| Układ narożnika | Strona LEWA |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Ruchome podłokietniki | Tak |
| Szezlong | Tak |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Metal - chromowane ( standard ) Metal malowany proszkowo - czarny, biały, szary, złoty ( dopłata ) |
| Tapicerka | Tkaniny i skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka HR, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Lite drewno, płyty meblowe,pasy elastyczne, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.