Narożnik VERO - MALVA 1SWL-2RC0-X90K-1STP ( funkcja spania, pojemnik x2 )
Opis
Zestaw mebli stworzony z myślą o osobach spragnionych intensywnego wypoczynku z racji swoich gabarytów dla całej rodziny. Wybór narożnika daje swobodę w projektowaniu własnego salonu. Inteligentne regulowane zagłówki powstały, by zwiększyć komfort wypoczynku. Na wyposażeniu są dwa duże pojemniki na pościel oraz funkcja spania (system rozkładania: "delfin"). Całość postawiona na chromowanych nóżkach sprawia, że narożnik nabiera subtelnej elegancji. Tkanina zastosowana w narożniku to klasyczny, puszysty welur delikatnie połyskujący w słońcu , bez tzw. efektu cieniowania. Pięknie się prezentuje w kolorze złocistej oliwki.
Funkcjonalność :
Funkcja spania z ukrytymi pojemnikami na pościel gwarantuje dodatkową korzyść i wygodę. Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design narożnika

Metalowe nóżki :
Zastosowane metalowe nóżki podkreślają unikalny wygląd narożnika smart Jennifer nadając mu wyrazistości.

Tkanina hydrofobowa :
Tkanina wyprodukowana w technologii „Cleanaboo” ogranicza wchłanianie wody – każdy rozlany płyn formuje się w krople i nie wnika do wnętrza tkaniny. W efekcie minimalizuje to ryzyko zniszczenia mebla poprzez poplamienie kawą, sokiem, czy winem. Dzięki temu materiał przez długi czas pozostaje jak nowy. Tkanina posiada również właściwości trudnopalne.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 351 cm |
| Głębokość ( b ) | 219 cm |
| Wysokość ( f ) | 88-105 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 131x231 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcje spania | Tak, system rozkładnia ( system “delfin” to jeden z najbardziej popularnych mechanizmów rozkładania, który najczęściej stosowany jest w narożnikach. Rozłożenie mebla z zastosowanym systemem “delfin” polega na wyciągnięciu spod siedziska wbudowanej szuflady, a następnie wysunięciu znajdującej się w niej powierzchni do spania przy pomocy specjalnego uchwytu. Siedzisko oraz wysunięta część równają się na jednym poziomie tworząc powierzchnię do spania. ) |
| Pojemnik na pościel | x2 |
| Rodzaj kanapy | różne wymiary ( składające się z modułów ) |
| Układ narożnika | Strona PRAWA |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
metalowe - czarne |
| Tapicerka, skóry naturalne | Tkaniny, skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Sprężyny faliste i pianka HR (w el. X90K pasy tapicerskie i pianka HR) |
| Wykonanie oparcia | Pasy tapicerskie i pianka VP sztuczne pierze https://www.twojemeble.pl/produkt/vero/calluna/naroznik-u-prawy-calluna-z-funkcja-spania-typu-delfin-oraz-2-pojemnikami,95738
|
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.