Narożnik VERO - SANTINI 2RCL-1SWP ( funkcja spania z pojemnikiem )
Opis
Zestaw mebli stworzony z myślą o osobach spragnionych intensywnego wypoczynku z racji swoich funkcji. Wybór narożnika daje swobodę w projektowaniu własnego salonu. Inteligentne regulowane zagłówki powstały, by zwiększyć komfort wypoczynku. Na wyposażeniu jest duży pojemnik na pościel oraz funkcja spania (system rozkładania: "delfin"). Całość postawiona na chromowanych nóżkach sprawia, że narożnik nabiera subtelnej elegancji.
Funkcjonalność :
Funkcja spania z ukrytym pojemnikiem na pościel gwarantuje dodatkową korzyść i wygodę. Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design narożnika.

Doskonała miękkość :
Siedziska na bazie poliuretanowej wysokoelastycznej pianki HR (High Resiliense Foam), która daje poczucie idealnej miękkości i elastyczności, zapewniając jednocześnie dłuższą żywotność (sprężystość) siedziska.

Tkanina hydrofobowa :
Tkanina wyprodukowana w technologii „WATER REPELLENT” (MP „Hydrofobowa” Monolith 85). Tkanina pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 245 cm |
| Głębokość ( b ) | 167 cm |
| Wysokość ( f ) | 81-97 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 124x192 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcje spania | Tak, system rozkładnia ( system “delfin” to jeden z najbardziej popularnych mechanizmów rozkładania, który najczęściej stosowany jest w narożnikach. Rozłożenie mebla z zastosowanym systemem “delfin” polega na wyciągnięciu spod siedziska wbudowanej szuflady, a następnie wysunięciu znajdującej się w niej powierzchni do spania przy pomocy specjalnego uchwytu. Siedzisko oraz wysunięta część równają się na jednym poziomie tworząc powierzchnię do spania. ) |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Rodzaj kanapy | różne wymiary ( składające się z modułów ) |
| Układ narożnika | Strona PRAWA |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
metalowe - czarny chrom |
| Tapicerka, skóry naturalne | Tkaniny, skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianki HR, pianki VP |
| Wykonanie oparcia | Lite drewno, płyty meblowe, pianki HR, pianki VP sztuczne pierze https://www.twojemeble.pl/produkt/vero/calluna/naroznik-u-prawy-calluna-z-funkcja-spania-typu-delfin-oraz-2-pojemnikami,95738
|
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.