Narożnik VERO - TULIPANO -DOSTĘPNY OD RĘKI -
dodaj do przechowalni
Opis
NAROŻNIK DOSTĘPNY OD RĘKI
w tkaninie - STORM 85
ul.Czerniakowska 32 Warszawa
tel : 511-989-008
Jakość, komfort oraz rozmiar to kluczowe cechy, jakie powinien posiadać narożnik z funkcją spania stworzony do nowoczesnego wnętrza. Narożnik vero Tulipano nie tylko jest wygodny, ale również funkcjonalny i praktyczny. Design mebla odnajduje inspiracje w nowoczesnym stylu, ale z szerokim zakresem opcji dostosowywania, aby wzbogacić każde wnętrze, a jednocześnie zapewnić komfort i wygodę użytkowania. Dużym atutem funkcjonalności mebla jest niezwykle komfortowy mechanizm funkcji spania określanego często mianem spania codziennego (prezentowany model posiada stelaż "włoski" z dołączonym materacem). Dodatkowo zestaw posiada barek/schowek z regulowanym/obrotowym blatem (orzech amerykański) z ładowarką indukcyjną, lampką ( włącza i wyłączą się za pomocą dotyku – bardzo łatwy demontaż – wystarczy wykręcić) , panelem z gniazdem zasilającym oraz portami USB. Posiada również dwa pojemniki na pościel.
Nowoczesne zagłówki :
Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design narożnika.

Wygodne siedzisko :
W narożniku Tulipano komfort siedzenia zapewnia wysokiej jakości wypełnienie wykonane z pianki HR, która ma zwiększoną sprężystość i wytrzymałość, a od zwykłej pianki różni ją nieregularna struktura, która dopasowuje się do kształtu ciała.

Wysoka jakość wykonania :
Narożnik w całości, a nie tylko niektóre części – pokrywa tkania zaprojektowana przez znanego projektanta Macieja Zienia (Vedra 40104). Jest to wysokogatunkowa, miękka tkanina szenilowa, bardzo delikatna w dotyku, ale zarazem bardzo wytrzymała, o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze. Powstała w technologii „Magic Home” ( łatwe czyszczenie za pomocą czystej wody wraz z utrudnionym wchłanianiem cieczy).

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 256 cm |
| Głębokość ( b ) | 172 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 58 cm |
| Wysokość ( f ) | 82 - 101 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 48 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 120 x 190 cm |
| DANE DODATKOWE : | |
| Regulowane zagłówki | Tak |
| Funkcja spania | Tak, funkcja spania codziennego (prezentowany model posiada stelaż "włoski" ) |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Rodzaj narożnika | narożnik modułowy |
| Układ narożnika | Strona LEWA |
| Funkcje dodatkowe | |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Metal malowany proszkowo - czarny |
| Tapicerka | Tkanina |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka HR, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pianki poliuretanowe, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.