Sofa 3-osobowa VERO - AMARENO 2,5N2 ( bez funkcji spania )
Opis
Prezentowany model z kolekcji vero Amareno to funkcjonalna sofa, która pozwoli nam cieszyć się każdą chwilą. Niełatwo jest być bohaterem dnia codziennego, ale gdy w salonie gości sofa 3-osobowa, sukces w tej dziedzinie jest już tylko kwestią czasu. W sofie vero Amareno komfort siedzenia zapewnia wysokiej jakości wypełnienie wykonane z pianki HR, która ma zwiększoną sprężystość i wytrzymałość, a od zwykłej pianki różni ją nieregularna struktura, która dopasowuje się do kształtu ciała.
Ruchome zagłówki :
Sofa posiada ergonomiczną konstrukcję oraz regulowane zagłówki pozwalające jednym ruchem zwiększyć wysokość oparcia, a tym samym wygodę dla karku i głowy.

Eleganckie nóżki :
Amareno wzbogacony o chromowane nóżki, dzięki tym błyszczącym elementom zestaw posiada także walory dekoracyjne.

Precyzyjne wykończenie :
Tkanina MYSTIC (Aquaclean) znakomicie łączy miękkość, atrakcyjny wygląd i trwałość. A są to podstawowe cechy sprawiające, że z pełnym spokojem możemy przeżywać niezapomniane chwile.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 202 cm |
| Głębokość ( b ) | 108 cm |
| Wysokość ( f ) | 87 - 105 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 47 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 55 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Regulowane zagłówki | Tak |
| Rodzaj kanapy | 3 osobowa bez funkcji spania i pojemnika |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Metal - chromowane ( standard ) Metal malowany proszkowo - czarny, biały, szary, złoty ( dopłata ) |
| Tapicerka | Tkanina i skóry |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka HR, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pianka wysokoelastyczna,pasy elastyczne, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.