Sofa 3-osobowa VERO - CAMOMILLA - od ręki -
dodaj do przechowalni
Opis
SOFA DOSTĘPNA OD RĘKI !!!
SOFA DOSTĘPNA W SALONIE WARSZAWA CZERNIAKOWSKA 32
Sofa stworzona dla prawdziwych koneserów ekskluzywnych mebli. Powstała na potrzeby realizacji marzeń o wygodnym i funkcjonalnym salonie. Unikatowa, wykonana z niezwykłą starannością oraz posiadająca piękne detale, aby zapewnić komfort i funkcjonalność. Projekt konstrukcyjny odnajduje inspiracje w klasycznym stylu, ale z szerokim zakresem opcji dostosowywania, aby wzbogacić każde wnętrze.
Komfort :
Zastosowany w narożniku jest system sprężyn kieszeniowych typu Pocket, które zapewniają optymalną sprężystość i trwałość. Ponadto każda sprężyna pracuje niezależnie, dzięki czemu siedzisko ugina się tylko w miejscu nacisku. W ten sposób osoby siedzące nie odczuwają ruchów drugiej osoby. W module z funkcją spania zastosowana jest również pianka HR..
Eleganckie detale :
Ozdobne wykończenie obicia wyróżnia zestaw na tle innych, podkreśla kunszt wykonania z uwzględnieniem najdrobniejszego szczegółu.
Idealne wykończenie :
Pokrycie skórą licową sprawia, że sofa z każdej strony i na każdej ze swych części wygląda doskonale. Pokrycie skórą licową jest delikatne i miłe w dotyku, jest również dużo trwalsze i odporniejsze na zarysowania czy przetarcia.
| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 202 cm |
| Głębokość ( b ) | 99 cm |
| Wysokość ( f ) | 99 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 140 x 190 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 55 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcja spania | Tak ( stelaż typu "włoskiego" do spania codziennego z materacem ) |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Rodzaj kanapy | 3 osobowa |
| Funkcja dodatkowe | ozdobne wykończenie obicia |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Metal - chromowane ( standard ) Metal malowany proszkowo - czarny, biały, szary, złoty ( dopłata ) |
| Tapicerka | Tkaniny i skóry |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny kieszeniowe typu POCKET, włokniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pasy elastyczne, pianka wysokoelastyczna, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.