Stół SKY 110x220 ( buk - dąb ) - BOMAR MEBLE
dodaj do przechowalni
Opis
Cechy produktu:
- stół jadalniany - prostokątny
- dostępny w wersji nierozkładanej
- masywna konstrukcja o mocnej, zdecydowanej linii stylistycznej
- stół cechuje estetyczny wygląd jak i odporność na czynniki zewnętrzne
- styl nowoczesny
- dostępne wymiary: 100×200, 110×220 cm
Wybarwienia ( rodzaj drewna ):
- drewno bukowe ( korpus i blat - wg.próbnika )
- drewno dębowe ( korpus i blat - wg.próbnika )
Wykonanie :
- blat z forniru wykończony naturalnym obrzeżem imitującym lite drewno
- stosuje się do produkcji najlepszej jakości tarcicę, lakiery i akcesoria
- blat fornir wykończony klejoną ramką z litego drewna frezowaną pod skosem
- nogi z podwójnego hartowanego szkła
Wymiary 110x220 ( nierozkładany )
- Długość (min. - max.): 110 - 220 cm
- Szerokość: 110 cm
- Wysokość: 76 cm
- Liczba miejsc przy stole: 4 osoby / 8 osób
- Gwarancja: 24 miesiące
UWAGA : CENA W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU DREWNA
Widoczne wybarwienia drewna mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki drewna dostępne są w punktach sprzedaży.
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | Ø |
| DŁUGOŚĆ | 220cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | cm |
| SZEROKOŚĆ | 110cm |
| WYSOKOŚĆ | 76cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokąt |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.