Stół rozkładany KANSAS 100x100/200
dodaj do przechowalni
Opis
Stół rozkładany Kansas to sprytny sposób jak funkcjonalnie i modnie zaaranżować nawet niewielką jadalnię. Wymiar stołu to 100x100 cm który powiększysz po rozłożeniu do 200 cm, dzięki takiemu rozwiązaniu na co dzień będziesz mógł korzystać z niewielkiego rozmiaru oszczędzając przy tym przestrzeń, a w razie potrzeby dostosujesz jego wielkość do liczby domowników. Stół Kansas dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala z łatwością połączyć go z innymi meblami w domu. Stół Kansas dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii lakierowania i doborze wysokiej jakości materiałów wykończeniowych jest odporny na działanie alkoholu, wysokiej temperatury i ścieralności.
Cechy charakterystyczne :
- Stół rozkładany z 2 wkładkami 50 cm
- Ozdoba i funkcjonalność
- Nadaje wnętrzu ciepłego klimatu
- Prosta a zarazem elegancka forma
- Stabilna konstrukcja zapewniająca komfort użytkowania
- Istnieje możliwość zamówienia w różnych wymiarach i kolorach
- Styl nowoczesny
Wykonanie:
- stół wykonany jest z drewna dębowego oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
WYMIARY :
- szerokość - 100 cm
- długość - 100 cm rozkładany do 200 cm
- wysokość - 76 cm
Wybarwienie drewna dębowego
Widoczne kolory mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWEGO
|
zobacz |
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | - |
| DŁUGOŚĆ | 100 cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | 200 cm |
| SZEROKOŚĆ | 100 cm |
| WYSOKOŚĆ | 76 cm |
| KSZTAŁT BLATU | kwadratowy ( po rozłożeniu - prostokątny ) |
| ILOŚĆ WKŁADEK | 2 ( 50 cm trzymane w stole ) |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika dębowego |
| WYKONANIE | drewno dębowe oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.