Stół rozkładany KARO ø 95-195
dodaj do przechowalni
Opis
Stół Karo jest meblem wielofunkcyjnym. Na co dzień może stać się zgrabnym stolikiem a gdy potrzeba po rozłożeniu blatu staje się miejscem do spędzania uroczystości w większym gronie rodziny czy znajomych. Stół jest wykonany z naturalnych materiałów, dlatego wygląda stylowo a zarazem jest nadzwyczaj trwały. W gamie kolorystycznej odnajdziesz wiele ciekawych wybarwień drewna lub intensywnych odcieni emalii, które mogą Cię zainteresować. Stół Karo dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii lakierowania i doborze wysokiej jakości materiałów wykończeniowych jest odporny na działanie alkoholu, wysokiej temperatury i ścieralności.
Cechy charakterystyczne :
- Stół rozkładany - okrągły z 2 wkładkami po 50 cm
- Masywne nogi
- Istnieje możliwość zamówienia w różnych wymiarach i kolorach.
- Styl klasyczny
Wykonanie:
- stół wykonany jest z drewna dębowego oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
WYMIARY :
- ø 95 rozkładany do 115 cm
- wysokość - 76 cm
Wybarwienie drewna dębowego
Widoczne kolory mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWEGO
|
zobacz |
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | 95 Ø |
| DŁUGOŚĆ | - |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | 195 cm |
| SZEROKOŚĆ | 95 cm |
| WYSOKOŚĆ | 76 cm |
| KSZTAŁT BLATU | okrągły |
| ILOŚĆ WKŁADEK | 2 ( 50 cm trzymane poza stołem ) |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika dębowego |
| WYKONANIE | drewno dębowe oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną |
| STYL | klasyczny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.