Stół rozkładany LONG 150x240 cm - BOMAR MEBLE
dodaj do przechowalni
Opis
Cechy produktu:
- stół jadalniany
- dostępny w wersji rozkładanej
- masywna konstrukcja o mocnej, zdecydowanej linii stylistycznej
- wkłady przedłużające blat: 2 x 45 cm przechowywane oddzielnie
- prowadnice teleskopowe
- podpora pod blatem
- stół cechuje estetyczny wygląd jak i odporność na czynniki zewnętrzne
- styl nowoczesny
Wybarwienia ( rodzaj drewna ):
- drewno bukowe ( korpus i blat - wg.próbnika )
- drewno dębowe ( korpus i blat - wg.próbnika )
Opcje dodatkowe:
- łączenie kolorów ( blat-noga )
Wykonanie :
- stół wykonany jest z litego drewna bukowego lub dębowego
- stosuje się do produkcji najlepszej jakości tarcicę, lakiery i akcesoria
- najnowszej generacji ekologiczne lakiery zabezpieczają powierzchnię przed wysoką temperaturą
- okleina naturalna
Wymiary 90x150x240 ( rozkładany )
- Długość (min. - max.): 150 - 240 cm
- Szerokość: 90 cm
- Wysokość: 76 cm
- Ilość i wymiar wkładek: osobno 2 x 45 cm
- Liczba miejsc przy stole: 6 osoby / 10 osób
- Gwarancja: 24 miesiące

UWAGA : CENA W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU DREWNA
Widoczne wybarwienia drewna mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki drewna dostępne są w punktach sprzedaży.
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | Ø |
| DŁUGOŚĆ | 240 cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | 240 cm |
| SZEROKOŚĆ | 90 cm |
| WYSOKOŚĆ | 76 cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokąt |
| ILOŚĆ WKŁADEK | 2 |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika |
| WYKONANIE | drewno dębowe oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Karola
Super stół , brak zastrzeżeń .