Stół rozkładany LORENZ 90x130-265 cm - BOMAR MEBLE
dodaj do przechowalni
Opis
Stół Lorenz przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom nowoczesnych, minimalistycznych, surowych wnętrz. To znakomite rozwiązanie do każdego pokoju dziennego czy jadalni. Stół Lorenz jest modelem o konstrukcji kolumnowej. Sprzedawany jest on w zestawie z 3 wkładami przedłużającymi blat, każda o długości 45 centymetrów. Przeznaczone są one do przechowywania poza stołem. W stole zastosowany został teleskopowy system rozkładania. Polega on na tym, że jedna część blatu przesuwa się razem z nogami, a druga pozostaje nieruchoma. Po rozłożeniu, podstawa mebla dzieli się na 2 kolumny. Stół dostępny jest w kilkunastu wersjach kolorystycznych, co sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Cechy produktu:
- stół rozkładany
- stół cechuje estetyczny wygląd jak i odporność na czynniki zewnętrzne
- styl nowoczesny
- wkłady oddzielnie 3x45 cm
- prowadnica teleskopowa
- po rozłożeniu podstawa dzieli się na dwie kolumny
- styl nowoczesny
- dostępne wymiary: 80x110 / 245, 90x130 / 265 cm
Wybarwienia ( rodzaj drewna ):
- drewno bukowe
- drewno dębowe
Wykonanie :
- stół wykonany jest z buku oraz dębu litego
Opcje dodatkowe :
- dopłata 10% do koloru - buk biały, czarny matowy ( noga )
- dopłata 10% do koloru - łączenie kolorów ( blat-noga )
- stopa pokryta stalą nierdzewną
Wymiary 90x130-265 cm :
- Długość (min. - max.): 90 - 265 cm
- Szerokość: 90 cm
- Wysokość: 76 cm
- System rozkładania: ruchome nogi
- Wkłady: trzymane poza stołem


UWAGA : CENA W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU DREWNA
Widoczne wybarwienia drewna mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki drewna dostępne są w punktach sprzedaży.
Dane techniczne
| DŁUGOŚĆ | 130cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | 265cm |
| SZEROKOŚĆ | 90cm |
| WYSOKOŚĆ | 76cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokąt |
| ILOŚĆ WKŁADEK | 3 |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.