Stół rozkładany LUDWIK 110x300/400
dodaj do przechowalni
Opis
Stół rozkładany Ludwik to wspaniałe rozwiązanie dla kreatywnych osób, ceniących precyzję i szlachetną prostotę wykonania. Subtelna i bezpretensjonalna forma pozwalają na pełną dowolność w projektowaniu wnętrz. Różnorodność aranżacyjna, pobudzi wyobraźnię nawet największych znawców sztuki dekoratorstwa. Stół wyposażony został w dwie wkładki ( po 50 cm ), dzięki czemu stwarza fantastyczną przestrzeń zarówno do przygotowania rodzinnego obiadu, jak i wieczornego spotkania w gronie najbliższych przyjaciół. Konstrukcja stołu wykonana została z litego dębowe oraz okleiny. Stół Ludwik roztacza obraz wysokiej estetyki, jednocześnie gwarantując komfort użytkowania.
Cechy charakterystyczne :
- Stół rozkładany z 2 wkładkami 50 cm
- Nogi wygięte
- Istnieje możliwość zamówienia w różnych wymiarach i kolorach
- Stół klasyczny
Wykonanie:
- stół wykonany jest z drewna dębowego oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną
- wykończenie - lakier
- kolorystyka ( wg. próbnika )
WYMIARY :
- szerokość - 110 cm
- długość - 300 cm rozkładany do 400 cm
- wysokość - 79 cm
Wybarwienie drewna dębowego
Widoczne kolory mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWEGO
|
zobacz |
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | - |
| DŁUGOŚĆ | 300 cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | 400 cm |
| SZEROKOŚĆ | 110 cm |
| WYSOKOŚĆ | 79 cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokątny - zaokrąglony |
| ILOŚĆ WKŁADEK | 2 ( 50 cm ) |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika dębowego |
| WYKONANIE | drewno dębowe oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną |
| STYL | klasyczny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.