Stół rozkładany NATAN 90x130-265 cm ( blat LACOBEL / buk - dąb ) - BOMAR MEBLE
dodaj do przechowalni
Opis
Cechy produktu:
- stół jadalniany
- dostępny w wersji rozkładanej
- masywna konstrukcja o mocnej, zdecydowanej linii stylistycznej
- wkłady przedłużające blat: 3 x 45 cm przechowywane oddzielnie
- prowadnice teleskopowe
- podpora pod blatem
- stół cechuje estetyczny wygląd jak i odporność na czynniki zewnętrzne
- styl nowoczesny
- dostępne wymiary: 90x130x265, 90x160x295 cm
Opcje dodatkowe :
- połysk: biały połysk, czarny połysk
Wybarwienia ( rodzaj drewna ):
- drewno bukowe ( korpus i blat - wg.próbnika )
- drewno dębowe ( korpus i blat - wg.próbnika )
- lacobel blat ( korpus i blat - wg.próbnika )
Wykonanie :
- stół wykonany jest z litego drewna bukowego lub dębowego
- blat w połysku z lacobelem ( szkło )
- stosuje się do produkcji najlepszej jakości ta rcicę, lakiery i akcesoria
- najnowszej generacji ekologiczne lakiery zabezpieczają powierzchnię przed wysoką temperaturą
- okleina naturalna
Wymiary 90x130x265 ( rozkładany )
- Długość (min. - max.): 130 - 265 cm
- Szerokość: 90 cm
- Wysokość: 76 cm
- Ilość i wymiar wkładek: osobno 3 x 45 cm
- Liczba miejsc przy stole: 6 osoby / 10 osób
- Gwarancja: 24 miesiące


UWAGA : CENA W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU DREWNA
Widoczne wybarwienia drewna mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki drewna dostępne są w punktach sprzedaży.
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | Ø |
| DŁUGOŚĆ | 130 cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | 265 cm |
| SZEROKOŚĆ | 130 cm |
| WYSOKOŚĆ | 76 cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokąt |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika |
| WYKONANIE | drewno dębowe oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.