Stół rozkładany NOOK 2 90x160x260 cm ( buk - dąb ) - BOMAR MEBLE
dodaj do przechowalni
Opis
Równie piękny jak brat bliźniak Nook, niby tacy sami a jednak zupełnie różni…Blat ścięty pod kątem 45 stopni, a zamiast ramki, wykończony do samych brzegów fornirem okleiny naturalnej. Niezwykle ciekawie prezentuje się krawędź z przepiękną imitacją klepki drewnianej. Blat rozkładany o dwa dodatkowe elementy – każdy po 50 cm, wspierany przez drewniane nogi oraz dodatkowy wspornik wykorzystywany przy całkowitym rozłożeniu 240 cm. Idealnie pasuje do nowoczesnych przestronnych jadali czy salonu. Sprawdzi się również w mniejszej przytulnej kuchni
Cechy produktu:
- stół jadalniany dostępny w wersji rozkładanej
- masywna konstrukcja o mocnej, zdecydowanej linii stylistycznej
- wkłady przedłużające blat: 2 x 50 cm przechowywane oddzielnie
- prowadnice teleskopowe
- podpora pod blatem
- stół cechuje estetyczny wygląd jak i odporność na czynniki zewnętrzne
- styl nowoczesny
Wybarwienia ( rodzaj drewna ):
- drewno bukowe ( nogi, blat - wg.próbnika )
- drewno dębowe ( nogi, blat - wg.próbnika )
Opcje dodatkowe :
- łączenie kolorów ( blat / noga )
Wykonanie :
- stół wykonany jest z litego drewna bukowego lub dębowego
- stosuje się do produkcji najlepszej jakości tarcicę, lakiery i akcesoria
- najnowszej generacji ekologiczne lakiery zabezpieczają powierzchnię przed wysoką temperaturą
- okleina naturalna
Wymiary 90x160x260 ( rozkładany )
- Długość (min. - max.): 160 - 260 cm
- Szerokość: 90 cm
- Wysokość: 76 cm
- Ilość i wymiar wkładek: osobno 2 x 50 cm
- Liczba miejsc przy stole: 4 osoby / 8 osób
- Gwarancja: 24 miesiące

WAGA : CENA W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU DREWNA
Widoczne wybarwienia drewna mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki drewna dostępne są w punktach sprzedaży.
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | Ø |
| DŁUGOŚĆ | 140 cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | 240 cm |
| SZEROKOŚĆ | 90 cm |
| WYSOKOŚĆ | 76 cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokąt |
| ILOŚĆ WKŁADEK | 2 |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika |
| WYKONANIE | drewno dębowe oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.