Stół rozkładany VEGA - Bukowski -
dodaj do przechowalni
Opis
Okrągły rozkładany stół Vega to pełen finezji i elegancji, który fantastycznie uzupełni Twoją jadalnie, bądź salon. Aspektem wpływającym na jego niepowtarzalność są niewątpliwie efektowne, fantazyjnie wyprofilowane nóżki, które nadają bryle lekkości. Solidne i konkretne wykonanie z naturalnej okleiny oraz samego litego drewna dębowego. Technika postarzania drewna pozwoliła stworzyć niezwykle naturalny i zwracający uwagę efekt, obok którego nie da się przejść obojętnie. Do tego wszystkiego dochodzi także niepowtarzalna barwa wnosząca do wnętrza świeżość i harmonię. Stół Vega dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii lakierowania i doborze wysokiej jakości materiałów wykończeniowych jest odporny na działanie alkoholu, wysokiej temperatury i ścieralności.
Cechy charakterystyczne :
- Stół rozkładany -
- Wkładki trzymane na zewnątrz
- Finezyjnie wygięte nogi
- Mebel zawdzięcza swój unikalny charakter specjalnie opracowanej technologii postarzania drewna
- Istnieje możliwość zamówienia w różnych wymiarach i kolorach.
- Styl klasyczny
- Nogi drewniane
Wykonanie:
- stół wykonany jest z drewna dębowego oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
WYMIARY :
- 90-190 cm
- 100-200 cm
- 120-220 cm
- 120-270 cm
- wysokość - 77 cm
Wybarwienie drewna dębowego
Widoczne kolory mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWEGO
|
zobacz |
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | 90 Ø |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | 190 cm |
| SZEROKOŚĆ | 90 cm |
| WYSOKOŚĆ | 77 cm |
| KSZTAŁT BLATU | okrągły |
| ILOŚĆ WKŁADEK | 2 ( 50 cm trzymane poza stołem ) |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika dębowego |
| WYKONANIE | drewno dębowe oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną |
| STYL | klasyczny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.