Stół rozkładany ZANGO 90x180-260 cm ( buk ) - BOMAR MEBLE
dodaj do przechowalni
Opis
Stół Zango nada Twojej jadalni charakteru, o jakim od dawna marzysz. Funkcjonalność i modny design to cechy, które najbardziej pasują do tego ciekawego mebla. Interesujący wygląd stołu jest zasługą wykorzystania w jego produkcji naturalnych materiałów, które jednocześnie dbają o jego wysoką trwałość. Dzięki pięknemu designowi doskonale sprawdzi się w eleganckim salonie, czy w pokoju dziennym.
Cechy produktu:
- stół jadalniany, rozkładany 180-260 cm
- posiada 2-wkładki po 40 cm
- masywna konstrukcja o mocnej, zdecydowanej linii stylistycznej
- prowadnice teleskopowe
- podpora pod blatem
- stół cechuje estetyczny wygląd jak i odporność na czynniki zewnętrzne
- styl nowoczesny
Wybarwienia ( rodzaj drewna ):
- drewno bukowe ( nogi, blat - wg.próbnika )
Opcje dodatkowe :
- łączenie kolorów ( blat / noga )
Wykonanie :
- stół wykonany jest z litego drewna bukowego
- stosuje się do produkcji najlepszej jakości tarcicę, lakiery i akcesoria
- najnowszej generacji ekologiczne lakiery zabezpieczają powierzchnię przed wysoką temperaturą
- okleina naturalna
Wymiary 90x180-260 cm
- Długość (min. - max.): 180-260 cm
- Szerokość: 90 cm
- Wysokość: 76 cm
- Liczba miejsc przy stole: 6 osoby / 10 osób
- Ilość i wymiar wkładek: osobno 2 x 40 cm
- Gwarancja: 24 miesiące


UWAGA : CENA W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU DREWNA
Widoczne wybarwienia drewna mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki drewna dostępne są w punktach sprzedaży.
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | Ø |
| DŁUGOŚĆ | 180cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | 260cm |
| SZEROKOŚĆ | 90cm |
| WYSOKOŚĆ | 76cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokąt |
| ILOŚĆ WKŁADEK | 2 |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika |
| WYKONANIE | drewno dębowe oraz płyty wiórowej obustronnie okleinowanej okleiną naturalną |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.