Szafka wisząca HANA HSW-01
Opis
Wyraźne , naturalne usłojenie dębu i delikatna linia przedzielająca poszczególne moduły to cechy dominujące starannie wyważonej kolekcji. System HANA swoją najmocniejsza stronę kryję w praktycznym wnętrzu gdzie rozmieszczone zostały liczne półki. Na uwagę zasługują niesymetryczne witryny ,które będą ciekawym akcentem w uporządkowanym wnętrzu.
- szafka wisząca składa się z otwartej półki, jak i częśći z zabudowanym korpusem
- styl nowoczesny
- meble zmontowane w całości
- korpusy wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej najwyższej jakości, odpornej na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę
- obrzeże ABS - to trwałość , odporność na uderzenia, estetyczne wykończenie
- odporne na wilgoć, nie odkształca się i nie odkleja
- całość subtelnie dopełniają wąskie uchwyty
- DĄB LEFKAS CIEMNY
- DĄB SONOMA
- ORZECH CIEMNY
- szerokość - 115 cm
- wysokość - 25 cm
- głębokość - 25 cm

Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ | 115 cm |
| WYSOKOŚĆ | 25 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 25 cm |
| WYKONANIE | Korpusy wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej najwyższej jakości, odpornej na zarysowania, wilgoć i wysoką temperaturę. Obrzeże ABS - to trwałość , odporność na uderzenia, estetyczne wykończenie. Odporne na wilgoć, nie odkształca się i nie odkleja |
| KOLORYSTYKA | DĄB LEFKAS CIEMNY, DĄB SONOMA, ORZECH CIEMNY |
| ILOŚĆ DRZWI | brak |
| ILOŚĆ SZUFLAD | brak |
| ILOŚĆ PÓŁEK | 2 |
| OŚWIETLENIE LED | nie |
| STYL | nowoczesny |
| STAN PRODUKTU | meble zmontowane w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.