Witryna LINEO LW-01 P
Opis
Kolekcja Lineo to nowocześnie zaprojektowany zestaw mebli modułowych, z którymi zaaranżujesz salon, jadalnię oraz sypialnię. Innowacyjne połączenie lśniącej, bieli z blatami oraz wstawkami w dębie riviara i graficie tworzy zgraną, spójną całość. Kolekcja obejmuje szereg funkcjonalnych elementów: komód, witryn, szaf, szafek i półek. Dopasowane do całości uchwyty gustownie komponują się z całością, ułatwiając korzystanie z mebli. Kolekcja Bari to fuzja kształtów i kolorów, będąca ikoną nowoczesności.

Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ | 64 cm |
| WYSOKOŚĆ | 198 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 40 cm |
| WYKONANIE | korpus: płyta meblowa laminowana, front: MDF oklejony folią PCV w połysku, szkło |
| KOLORYSTYKA | biały połysk + dąb riviera, biały połysk + grafit |
| ILOŚĆ DRZWI | 2 ( 1 częściowo oszklone ) |
| ILOŚĆ SZUFLAD | - |
| ILOŚĆ PÓŁEK | 2 |
| OŚWIETLENIE LED | tak ( dopłata ) |
| STYL | nowoczesny |
| STAN PRODUKTU | meble zmontowane w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.