Zestaw wypoczynkowy VERO - ORCHIS 3RBI2+1N2+1N2 ( z funkcją spania )
Opis
Zestaw wypoczynkowy Orchis to komfortowa 3-osbowa sofa z dwom fotelami, która rewelacyjne komponuje się w każdym wnętrzu. Ponadczasowy wygląd i komfort użytkowania przyświecał projektantom podczas tworzenia tego modelu. Sofa pokryta jest tkaniną typu Aquaclean kolekcja Bellagio - technologia Aquaclean to rewolucyjne wykończenie tkanin, pozwalające na usuwanie plam za pomocą samej wody. Pozwala na łatwą i niezajmującą czasu konserwację tkanin. Aquaclean pomaga łatwo usuwać większość plam (z wina, atramentu, sosów, tłuszczu, błota, czekolady, kremu, itp.), ułatwiając nam życie i pozostawiając więcej czasu na ważniejsze sprawy. Tkanina BELLAGIO, jest jedną z bardziej wyrafinowanych kolekcji AQUACLEAN. Tkanina o splocie aksamitu nada każdemu wnętrzu przytulności i klasy. Tkanina miękka nadająca się zarówno do miękkich mebli jak i klasyków wnętrzarskich. Tkanina zabezpieczona: SAFE FRONT® jest ochroną przed roztoczami i bakteriami. Jest to metoda eliminacji roztoczy z tkaniny w pełni ekologiczna i bezpieczna. Rozwiązanie to jest tarczą, która w naturalny sposób, zapobiega rozmnażaniu się roztoczy kurzu domowego. Ten rodzaj roztoczy jest przyczyną wielu alergii. Ponadto, również chroni tkaniny przed roztoczami i bakteriami, uzyskując w ten sposób całkowicie higieniczny materiał tapicerski. Wygodna sofa może być idealnym zamiennikiem klasycznego łóżka zarówno w sytuacjach awaryjnych, jak i na co dzień. Sofa posiada funkcję spania (sposób rozkładania - stelaż "włoski" z materacem).
Niezrównana wygoda, pełen relaks :
Idealny dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort na najwyższym poziomie. Siedziska na bazie poliuretanowej wysokoelastycznej pianki HR (High Resiliense Foam), która daje poczucie idealnej miękkości i elastyczności, zapewniając jednocześnie dłuższą żywotność (sprężystość) siedziska.

Bukowe, smukłe nóżki :
Sofa została wyposażona w nóżki z drewna bukowego, które nie tylko dodają jej charakteru, ale również umożliwiają bezproblemowe utrzymanie czystości.

Idealne wykończenie :
Elegancja zagości w Twoim domu wraz z tkaniną BELLAGIO 503 (pudrowy róż). Ciesz się w domu aksamitem zachowując całkowity spokój.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE SOFY : | |
| Szerokość ( a ) | 204 cm |
| Głębokość ( b ) | 95 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 56 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 140x 190 cm |
| Wysokość ( f ) | 95 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 48 cm |

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE FOTELA : | |
| Szerokość ( a ) | 97 cm |
| Głębokość ( b ) | 95 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 56 cm |
| Wysokość ( f ) | 95 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 48 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Zestaw wypoczynkowy | Sofa 3RBI2 z dwoma fotelami 1N2 |
| Funkcje spania | Tak, stelaż typu "włoskiego" |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Rodzaj sofy | 3-osobowa |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Drewno bukowe |
| Tapicerka | Tkaniny i skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny kieszeniowe typu POCKET, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pianki poliuretanowe, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |



Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.