do kasy suma: 0,00 zł

Stolik barowy BAR-11

Stolik barowy BAR-11
Stolik barowy BAR-11

Stolik barowy BAR-11

  • BAR-11 to fantastyczny niewielki stolik barowy na kółkach w ciekawej formie, który idealnie sprawdzi się jako przenośny mini barek. Stolik barowy BAR-11 wykonany jest ze stali malowanej proszkowo i płyty MDF okleinowej. Połączenie klasycznej czerni z kolorem naturalnym tworzą świetny zestaw kolorystyczny mebla, co uatrakcyjnia jego wygląd. Stolik barowy BAR-11 posiada kółka jezdne, które umożliwiają przemieszczanie mebla według gustu i potrzeby dlatego rewelacyjnie sprawdza się jako stolik podręczny na kawę, gazetę itp.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

Cena produktu: 298,00 zł
szt.

Stolik barowy BAR-3

Stolik barowy BAR-3
Stolik barowy BAR-3

Stolik barowy BAR-3

  • Elegancki i nowoczesny stolik barowy BAR-3 firmy. Stoliki barowe doskonale wyglądają w nowocześnie urządzonych mieszkaniach, barach, restauracjach. Często wykorzystywane są przy dobieraniu wystroju w eleganckich sklepach, pomieszczeniach biurowych czy poczekalniach. Stolik barowy szklany posiada kółka jezdne, które umożliwiają przemieszczanie mebla według gustu i potrzeby dlatego rewelacyjnie sprawdza się jako stolik podręczny na kawę, gazetę itp. Następny atutem stolika barowego jest to, iż posiada on na dolnej półce praktyczne otwory na butelki .Stolik szklany wykonany jest ze stali chromowanej i szkła. Połączenie klasycznej czerni ze srebrem tworzą świetny zestaw kolorystyczny mebla, co uatrakcyjnia jego wygląd.Jedyny w swoim rodzaju wygląd barka szklanego stanowi rozwiązanie dla osób które szukają niepowtarzalnego wyposażenia jego prosty a zarazem nowatorski i klasyczny styl sprawia, że stolik doskonale dopasowuje się do każdej aranżacji.Bardzo staranne i modne wykończenie stolika zwiększa jego atrakcyjność a nowoczesny desing oraz interesująca forma tworzą idealne zestawienie dla nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

Cena produktu: 299,00 zł
szt.

Stolik barowy BAR-4

Stolik barowy BAR-4
Stolik barowy BAR-4

Stolik barowy BAR-4

  • Elegancki i nowoczesny stolik barowy BAR-4. Stolik barowy drewniany posiada kółka jezdne, które umożliwiają przemieszczanie mebla według gustu i potrzeby dlatego rewelacyjnie sprawdza się jako stolik podręczny na kawę, gazetę itp. Stolik wykonany jest z MDF-u laminowanego i drewna. Połączenie koloru drewna-buku wraz ze srebrem, tworzą świetny zestaw kolorystyczny mebla co uatrakcyjnia jego wygląd.Jedyny w swoim rodzaju wygląd barka drewnianego stanowi rozwiązanie dla osób które szukają niepowtarzalnego wyposażenia jego prosty a zarazem nowatorski i klasyczny styl sprawia, że stolik doskonale dopasowuje się do każdej aranżacji.Bardzo staranne i modne wykończenie stolika zwiększa jego atrakcyjność a nowoczesny desing oraz interesująca forma tworzą idealne zestawienie dla nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

Cena produktu: 293,00 zł
szt.

Stolik barowy BAR-7

Stolik barowy BAR-7
Stolik barowy BAR-7

Stolik barowy BAR-7

  • Elegancki i nowoczesny stolik barowy BAR-7 .Stolik barowy szklany posiada kółka jezdne, które umożliwiają przemieszczanie mebla według gustu i potrzeby dlatego rewelacyjnie sprawdza się jako stolik podręczny na kawę, gazetę itp. Dodatkowym atutem barku szklanego są ozdobne rączki do jego prowadzenia oraz otwory na butelki, co jest bardzo ważną cechą produktu.Stolik szklany wykonany jest ze stali chromowanej i szkła. Połączenie klasycznej czerni ze srebrem tworzą świetny zestaw kolorystyczny mebla, co uatrakcyjnia jego wygląd. Polecamy również drugi wariant stolika barowego, który posiada szkło bezbarwne .Bardzo staranne i modne wykończenie stolika zwiększa jego atrakcyjność a nowoczesny desing oraz interesująca forma tworzą idealne zestawienie dla nawet najbardziej wymagających użytkowników .

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

Cena produktu: 355,00 zł
szt.

Stolik barowy BAR-8

Stolik barowy BAR-8
Stolik barowy BAR-8

Stolik barowy BAR-8

  • Elegancki i nowoczesny stolik barowy BAR-8 .Stolik barowy szklany posiada kółka jezdne, które umożliwiają przemieszczanie mebla według gustu i potrzeby dlatego rewelacyjnie sprawdza się jako stolik podręczny na kawę, gazetę itp. Dodatkowym atutem barku szklanego są ozdobne rączki do jego prowadzenia oraz otwory na butelki, co jest bardzo ważną cechą produktu .Stolik szklany wykonany jest ze stali chromowanej i szkła. Połączenie klasycznej czerni ze srebrem tworzą świetny zestaw kolorystyczny mebla, co uatrakcyjnia jego wygląd. Jedyny w swoim rodzaju wygląd barka szklanego stanowi rozwiązanie dla osób które szukają niepowtarzalnego wyposażenia jego prosty a zarazem nowatorski i klasyczny styl sprawia, że stolik doskonale dopasowuje się do każdej aranżacji.Bardzo staranne i modne wykończenie stolika zwiększa jego atrakcyjność a nowoczesny desing oraz interesująca forma tworzą idealne zestawienie dla nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 14 dni

Cena produktu: 266,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl