O NAS

Początki firmy Meblo-Traf sięgają 2000 roku, kiedy to firma zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w branży. Powstanie jednego, niewielkiego wówczas sklepu trudno z dzisiejszej perspektywy uznać za sukces. Niewątpliwie jednak w analogiczny sposób rodziło się wiele obecnie znanych i cenionych firm. Wraz ze zmianami, jakie zachodziły w gospodarce całego kraju, również i my stopniowo rozwijaliśmy się. Między czasie nawiązała się trwająca do dziś współpraca z wieloma producentami mebli w Polsce, których liczba dziś sięga ponad 30 najlepszych a liczba dostępnych produktów już przewyższa 5000 pozycji.

W obecnej chwili do naszych partnerów handlowych należy kilkadziesiąt Polskich producentów takich jak GKI DESING, Feniks Meble, Meblomak, Orfeusz Bobo, Kubera, Łukasz Meble, Layman, Nova Meble, Bomar, Sośno, Halmar i wielu innych. Nasza spółka z każdym rokiem pozyskuje nowych klientów, oferując im coraz to bogatszy asortyment towarów. Celem samym w sobie stało się szybsze i efektywniejsze spełnianie potrzeby klientów i powstało motto: „meble na każdą kieszeń”.

KOLEKCJA IMPRESJA

KOLEKCJA IMPRESJA

Wyczucie stylu i elegancji – meble z kolekcji Impresja dzięki swoim uniwersalnym cechom to trend na lata. Stworzone z litego drewna jesionowego meble roztaczają aurę spokoju. Wyrazista struktura, wyczuwalna pod palcami faktura szlachetnego surowca pozwala poczuć bliskość z naturą.

BRYŁY ROCCA

KOLEKCJA ROCCA

Jedyne w Europie meble o właściwościach antyalergicznych i antybakteryjnych dzięki zastosowaniu elementów z naturalnego karmelizowanego bambusa. Fronty wykonane są z płyt MDF wielokrotnie malowanych odpowiednimi farbami, tworząc powierzchnię o bardzo wysokich walorach estetycznych.

KOLEKCJA ROCCA

Polecane produkty

Komplet wypoczynkowy NAPOLI Komplet wypoczynkowy NAPOLI
Producent: UNIMEBEL
Cena: 4 700,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw wypoczynkowy HUGO ( 3+1+1 ) Zestaw wypoczynkowy HUGO ( 3+1+1 )
Producent: ORFEUSZ BOBO
Cena: 4 700,00 zł
szt.
zobacz więcej
Narożnik VERONA 3/1 O Narożnik VERONA 3/1 O
Producent: ORFEUSZ BOBO
Cena: 4 220,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sofa CLASIC XI 3-OS RELAX Sofa CLASIC XI 3-OS RELAX
Producent: UNIMEBEL
Cena: 2 960,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wersalka TANIA Wersalka TANIA
Producent: VIDOX
Cena: 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Komplet wypoczynkowy RAMZES LUX Komplet wypoczynkowy RAMZES LUX
Producent: ORFEUSZ BOBO
Cena: 4 920,00 zł
szt.
zobacz więcej
Narożnik MARSALA BeL-2,5R-NP-WP-BeP Narożnik MARSALA BeL-2,5R-NP-WP-BeP
Producent: MEBLOMAK
Cena: 4 766,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl