O NAS

Początki firmy Meblo-Traf sięgają 2000 roku, kiedy to firma zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w branży. Powstanie jednego, niewielkiego wówczas sklepu trudno z dzisiejszej perspektywy uznać za sukces. Niewątpliwie jednak w analogiczny sposób rodziło się wiele obecnie znanych i cenionych firm. Wraz ze zmianami, jakie zachodziły w gospodarce całego kraju, również i my stopniowo rozwijaliśmy się. Między czasie nawiązała się trwająca do dziś współpraca z wieloma producentami mebli w Polsce, których liczba dziś sięga ponad 30 najlepszych a liczba dostępnych produktów już przewyższa 5000 pozycji.

W obecnej chwili do naszych partnerów handlowych należy kilkadziesiąt Polskich producentów takich jak GKI DESING, Feniks Meble, Meblomak, Orfeusz Bobo, Kubera, Łukasz Meble, Layman, Nova Meble, Bomar, Sośno, Halmar i wielu innych. Nasza spółka z każdym rokiem pozyskuje nowych klientów, oferując im coraz to bogatszy asortyment towarów. Celem samym w sobie stało się szybsze i efektywniejsze spełnianie potrzeby klientów i powstało motto: „meble na każdą kieszeń”.

KOLEKCJA IMPRESJA

KOLEKCJA IMPRESJA

Wyczucie stylu i elegancji – meble z kolekcji Impresja dzięki swoim uniwersalnym cechom to trend na lata. Stworzone z litego drewna jesionowego meble roztaczają aurę spokoju. Wyrazista struktura, wyczuwalna pod palcami faktura szlachetnego surowca pozwala poczuć bliskość z naturą.

BRYŁY ROCCA

KOLEKCJA ROCCA

Jedyne w Europie meble o właściwościach antyalergicznych i antybakteryjnych dzięki zastosowaniu elementów z naturalnego karmelizowanego bambusa. Fronty wykonane są z płyt MDF wielokrotnie malowanych odpowiednimi farbami, tworząc powierzchnię o bardzo wysokich walorach estetycznych.

KOLEKCJA ROCCA

Polecane produkty

Fotel MAX XXI Fotel MAX XXI
Producent: UNIMEBEL
Cena: 1 770,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sofa ZEUS 3R Sofa ZEUS 3R
Producent: ORFEUSZ BOBO
Cena: 2 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sofa IVERA 2BF Sofa IVERA 2BF
Producent: MEBLOMAK
Cena: 1 570,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel ARDEA 1P Fotel ARDEA 1P
Producent: MEBLOMAK
Cena: 1 092,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel OLIWIA 04 Fotel OLIWIA 04
Producent: UNIMEBEL
Cena: 1 070,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel DUO 1N Fotel DUO 1N
Producent: GKI DESIGN
Cena: 2 080,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fotel HAMOND Fotel HAMOND
Producent: FENIKS MEBLE
Cena: 1 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl