Fotel VERO - AMARENO 1N2 ( skóra naturalna )
Opis
Prezentowany model z kolekcji vero Amareno to funkcjonalny fotel, który pozwoli nam cieszyć się każdą chwilą. Niełatwo jest być bohaterem dnia codziennego, ale gdy w salonie gości fotel, sukces w tej dziedzinie jest już tylko kwestią czasu. W fotelu vero Amareno komfort siedzenia zapewnia wysokiej jakości wypełnienie wykonane z pianki HR, która ma zwiększoną sprężystość i wytrzymałość, a od zwykłej pianki różni ją nieregularna struktura, która dopasowuje się do kształtu ciała.
Precyzyjne wykończenie :
Dokładność, która przyświecała projektantom i producentom podczas tworzenia przyczyniła się do powstania perfekcyjnych mebli. Pokrycie skórą licową sprawia, że narożnik vero Amareno z każdej strony i na każdej ze swych części wygląda doskonale. Pokrycie skórą licową jest delikatne i miłe w dotyku, jest również dużo trwalsze i odporniejsze na zarysowania czy przetarcia.

Eleganckie nóżki :
Amareno wzbogacony o chromowane nóżki, dzięki tym błyszczącym elementom zestaw posiada także walory dekoracyjne.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 105 cm |
| Głębokość ( b ) | 108 cm |
| Wysokość ( f ) | 87 - 105 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 47 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 55 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Regulowane zagłówki | Tak |
| Ruchome oparcie | Nie |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Metal - chromowane ( standard ) Metal malowany proszkowo - czarny, biały, szary, złoty ( dopłata ) |
| Tapicerka | Skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka HR, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pianka wysokoelastyczna,pasy elastyczne, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.