Fotel VERO - PAPAVERO 1N2
Opis
Fotel Papavero jest przykładem połączenia nowoczesności, elegancji i wygody. Fotel będzie stanowił idealne połączenie w nowoczesnych wnętrzach. Model ten pozwoli na stworzenie własnej strefy komfortu i relaksu. Wygodę użytkowania zapewnia głębokie i praktyczne siedzenie, wykonane z wysokiej jakości pianki. Komfortu dostarczą miękkie oparcia, które idealnie wpasowują się w charakter tego modelu. Model wykonany z wielką dbałością o najmniejsze detale. Widoczna linia szycia dodaje prawdziwego uroku oraz stylu, podkreślając tym samym estetykę wykończenia. Fotel Papavero dostępny jest w szerokim wachlarzu kolorów oraz bogatej gamie materiałów, począwszy od tkanin do skór. Mebel będzie doskonale współgrał z nowoczesnymi i klasycznymi wnętrzami, dodając im swoistego charakteru. Stanowić będzie podstawę nieszablonowych aranżacji do wnętrz o różnym stylu.
Niezrównana wygoda, komfortowe siedzisko :
Fotel z kolekcji Papavero ma siedzisko na bazie sprężyn bonell, które – działając zespołowo – zapewniają dłuższą żywotność (sprężystość). Tego typu siedzisko jest bardzo miękkie i komfortowe.

Idealne wykończenie :
To, co wyróżnia markę Vero Appartamenti , wyczuwa się natychmiast. Nasze meble – w całości, a nie tylko niektóre części – pokrywa naturalna skóra licowa. Jest to wysokogatunkowa, miękka skóra, bardzo delikatna w dotyku, ale zarazem bardzo wytrzymała, o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze. Fotel Papavero dostępny jest w szerokim gamie kolorów oraz materiałów, począwszy od tkanin do skór.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 89 cm |
| Głębokość ( b ) | 97 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 59 cm |
| Wysokość ( f ) | 104 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 44 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcje spania | Nie |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Rodzaj sofy | 1-osobowa |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Tworzywo |
| Tapicerka | Tkaniny i skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny kieszeniowe typu "POCKET", włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Lite drewno, płyty meblowe,pasy elastyczne, pianki poliuretanowe, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.