Narożnik skórzany VERO - PAPAVERO 3RDL/1SWP ( z funkcją spania i pojemnikiem )
Opis
Wysoko oceniany model, który za sprawą odpowiednio dobranych proporcji i dopracowanej ergonomii zapewnia niebagatelny komfort. Wysoka jakość materiałów oraz funkcjonalność, to cechy charakterystyczne dla narożnika vero Papavero. Dużym atutem jest funkcjonalność mebla w postaci niezwykle komfortowego mechanizmu funkcji spania określanego często mianem spania codziennego (prezentowany model posiada stelaż "włoski").
Wytworny wypoczynek :
Wariant zestawu wyposażony w funkcje spania dzięki czemu lepiej dopasowuje się do indywidualnych potrzeb ( prezentowany model wyposażony jest w materac).

Komfortowe siedzisko :
Za miękkość i elastyczność w narożniku vero Papavero odpowiada wytrzymały system sprężyn kieszeniowych pocket, które wykorzystywane są do produkcji najwyższej jakości mebli tapicerowanych.

Wysoka jakość wykonania, idealne wykończenie :
To, co wyróżnia markę Vero Appartamenti , wyczuwa się natychmiast. Nasze meble – w całości, a nie tylko niektóre części – pokrywa naturalna skóra licowa. Jest to wysokogatunkowa, miękka skóra (prezentowany model pokryty jest skórą S2 133), bardzo delikatna w dotyku, ale zarazem bardzo wytrzymała, o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 276 cm |
| Głębokość ( b ) | 166 cm |
| Wysokość ( f ) | 104 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 140x190 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcje spania | Tak, system rozkładnia ( stelaż typu "włoskiego" do spania codziennego z materacem ) |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Rodzaj kanapy | różne wymiary ( składające się z modułów ) |
| Układ narożnika | Strona LEWA |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Tworzywo |
| Tapicerka | Skóry naturalne |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny kieszeniowe typu POCKET, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Lite drewno, płyty meblowe,pasy elastyczne, pianki poliuretanowe, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.