Krzesło LUDWIK z podłokietnikiem
dodaj do przechowalni
Opis
Krzesło Ludwik z poręczą jest przedstawicielem klasycznego wzornictwa. Swój efektowny wygląd zawdzięcza zaokrąglonemu oparciu oraz gustowne prowadzonej linii podstawy. Wykonanie z naturalnego drewna dębowego zadba o to, by mebel prezentował się piękne przez długie lata. Krzesło jest tapicerowane w różnych tkaninach do wyboru oraz występuje w wielu wersjach kolorystycznych.
Cechy charakterystyczne :
- krzesło z podłokietnikami
- krzesło z tapicerowanym siedziskiem i oparciem
- możliwość wyboru wybarwień drewna i rodzaju tapicerki
- mebel wykonany z materiałów najwyższej jakości
- styl klasyczny
Rodzaj drewna :
- dąb
- wykończenie - lakier / olej
- kolorystyka ( wg. próbnika )
Wymiary :
- Wysokość - 107 cm
- Szerokość - 67 cm
- Głębokość - 53 cm
- Wysokość siedziska - 47 cm
- Wysokość poręczy - 69 cm
- Rozstaw pomiędzy poręczami w środku - 53 cm
|
TKANINY grupy tkanin |
|
|
TKANINY GR: I
|
zobacz |
|
TKANINY GR: II
|
zobacz |
|
TKANINY GR: III
|
zobacz |
|
TKANINY GR: IV
|
zobacz |
|
KOLORYSTYKA DREWNA |
|
|
DREWNO DĘBOWE
|
zobacz |
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ | 107 cm |
| WYSOKOŚĆ SIEDZISKA | 47 cm |
| SZEROKOŚĆ | 67 cm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 53 cm |
| PODŁOKIETNIKI | tak |
| WYKONANIE | drewno dębowe, tkanina, wykończenie - lakier / olej |
| WYPEŁNIENIE | pasy, pianka HR |
| KOLORYSTYKA | ( wg. próbnika ) |
| STAN PRODUKTU | mebel zmontowany w całości |
| PRODUKT NOWY | tak |
| STYL | klasyczny |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.