Ława JÓZEF 70x110 cm - BOMAR MEBLE
dodaj do przechowalni
Opis
Ława Józef ma prostą, minimalistyczną formę, dlatego sprawdzi się w wielu różnorodnych aranżacjach do jadalni. Blat o owalnym kształcie to charakterystyczny, stylowy akcent, który warto wyróżnić. Mebel ten dostępny jest w kilkunastu wybarwieniach, materiał z którego jest zrobiony to naturalny dąb i buk.
Cechy produktu:
- ława kawowa z blatem prostokątnym
- zaokrąglone krawędzie
- ławę cechuje estetyczny wygląd jak i odporność na czynniki zewnętrzne
- styl klasyczny
Wybarwienia ( rodzaj drewna ):
- drewno bukowe
- drewno dębowe
Opcje dodatkowe :
- łączenie kolorów ( blat-noga )
Wykonanie :
- ława wykonany jest z litego drewna bukowego lub dębowego
- stosuje się do produkcji najlepszej jakości tarcicę, lakiery i akcesoria
- najnowszej generacji ekologiczne lakiery zabezpieczają powierzchnię przed wysoką temperaturą
- okleina naturalna
Wymiary 70x110 cm
- Długość: 110 cm
- Szerokość: 70 cm
- Wysokość: 60 cm
- Gwarancja: 24 miesiące
UWAGA : CENA W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU DREWNA
Widoczne wybarwienia drewna mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki drewna dostępne są w punktach sprzedaży.
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | Ø |
| DŁUGOŚĆ | 110cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | cm |
| SZEROKOŚĆ | 70cm |
| WYSOKOŚĆ | 60cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokąt |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.