Stół rozkładany JÓZEF 4 100x200-400 cm - BOMAR MEBLE
dodaj do przechowalni
Opis
Stół JÓZEF 4 wykonany jest z drewna bukowego lub dębowego a także elementów wykończonych okleiną naturalną. Do produkcji stosowane są najwyższej jakości surowce i materiały. Najnowszej generacji ekologiczne lakiery zabezpieczają powierzchnię przed wysoką temperaturą, rozlaną wodą oraz alkoholem. Szeroka gama kolorystyki drewna pozwoli dopasować stół do każdego wnętrza i spełnić Państwa oczekiwania. Produkt ten charakteryzuje najwyższą jakością wykonania, a w połączeniu z unikalnymi właściwościami drewna bukowego tworzy niepowtarzalny klimat każdego pomieszczenia. Stół cechuje estetyczny wygląd jak i odporność na czynniki zewnętrzne. Stosuje do produkcji najlepszej jakości tarcicę, lakiery i akcesoria.
Cechy produktu:
- stół rozkładany
- stół dostępny w trzech wymiarach - 140/300 cm, 160/340 cm , 200/400 cm
- stół cechuje estetyczny wygląd jak i odporność na czynniki zewnętrzne
- najnowszej generacji ekologiczne lakiery zabezpieczają powierzchnię przed wysoką temperaturą
- stosuje się do produkcji najlepszej jakości tarcicę, lakiery i akcesoria
- styl klasyczny
Wykonanie :
- stół wykonany jest z litego drewna bukowego, dębowego z elementami pokrytymi naturalną okleiną
- w stole zastosowane są prowadnice synchroniczne - ruchome nogi
- mocowanie prowadnic - na zewnątrz ( łatwy i szybki sposób rozkładania )
Wybarwienia ( rodzaj drewna ):
- drewno bukowe
- drewno dębowe
Opcje dodatkowe :
- łączenie kolorów ( blat-noga )
Wymiary 200 x 400 :
- Długość (min. - max.): 200 - 400 cm
- Szerokość: 100 cm
- Wysokość: 76 cm
- Ilość i wymiar wkładek: pod blatem 4 x 50 cm
- Liczba miejsc przy stole: 6 osoby / 12 osób
- Gwarancja: 24 miesiące

UWAGA : CENA W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU DREWNA
Widoczne wybarwienia drewna mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki drewna dostępne są w punktach sprzedaży.
Dane techniczne
| ŚREDNICA Ø | Ø |
| DŁUGOŚĆ | 140cm |
| DŁUGOŚĆ PO ROZŁOŻENIU | 300cm |
| SZEROKOŚĆ | 90cm |
| WYSOKOŚĆ | 76cm |
| KSZTAŁT BLATU | prostokąt |
| ILOŚĆ WKŁADEK | 4 |
| WYBARWIENIE | wg. próbnika |
| STYL | nowoczesny |
| PRODUKT NOWY | tak |
| GWARANCJA | 2 lata |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.