Narożnik VERO - ASTRO 1,5NTP-X90K-3NL ( bez funkcji spania )
Opis
Astro narożnik od VERO pasują do większości salonów, szczególnie tych urządzonych w nowoczesnym stylu. Nie posiadają one funkcji spania, jednak bardzo dobrze i tak będą sprawdzać się w salonie, gdzie wygodnie będzie można na nim usiąść z rodziną i przyjaciółmi. Idealnie zgrane wymiary sprawiają, że nie jest on dla całego pomieszczenia przytłaczający i świetnie zgra się z innymi meblami. Zastosowane w narożniku vero Astro obicie skórzane jest ręcznie barwione przy użyciu naturalnych barwników, olejów i wosków, a następnie wykończone i polerowane ręcznie. Wyjątkowa „naturalna” skórzana kolekcja najwyższej jakości skór. Całość mebla oparta na solidnej dębowej ramie ( otapicerowana) i subtelnych metalowych płozach , które nadają jej stabilności. Nowoczesna forma modelu vero Astro sprawia, że będzie doskonałym elementem wyposażenia w awangardowym salonie.
Idealne wykończenie :
Skóra Vintage (nubuk) jest skórą bydlęca o wysokiej jakości z delikatnie szlifowanym licem, dzięki czemu na jej powierzchni powstaje charakterystyczny włosek. Pod wpływem dotyku lub przesunięcia dłonią po jej powierzchni powstaje ślad tzw. cieniowanie. Efekt ten w połączeniu z widocznymi naturalnymi cechami skóry takimi jak: blizny, zadrapania ect.,sprawiają , iż skóra tego typu ma wyjątkowy wygląd nazywany rustykalny.

Regulowane zagłówki :
Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design narożnika.

Niezrównana wygoda :
Siedziska na bazie poliuretanowej wysokoelastycznej pianki HR (High Resiliense Foam), która daje poczucie idealnej miękkości i elastyczności, zapewniając jednocześnie dłuższą żywotność (sprężystość) siedziska.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 292 cm |
| Głębokość ( b ) | 239 cm |
| Wysokość ( f ) | 77 - 99 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 45 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 71 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcja spania | Nie |
| Pojemnik na pościel | Nie |
| Regulowane zagłówki | Tak |
| Rodzaj kanapy | 3 osobowa |
| Szezlong | Tak |
| Układ narożnika | Strona PRAAW |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Metal - chromowane ( standard ) Metal malowany proszkowo - czarny, biały, szary, złoty ( dopłata ) |
| Tapicerka | Tkanina i skóry |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianki poliuretanowe HR 3020, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pasy elastyczne, pianka HR, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.