Sofa 3-osobowa VERO - ASTRO 3N2 ( bez funkcji spania )
Opis
Sofa Astro 3-osobowa , która stworzona jest do nowoczesnych wnętrz. Całość mebla oparta na solidnej dębowej ramie i subtelnych metalowych płozach , które nadają jej stabilności. Nowoczesna forma modelu vero Astro sprawia, że będzie doskonałym elementem wyposażenia w awangardowym salonie. Chcąc wprowadzić do salonu nieco więcej pozytywnej energii i kontrastowych kolorów, warto zdecydować się na sofę w mocnym i soczystym odcieniu jakim jest ciemna zieleń.
Tkanina hydrofobowa :
Zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Zastosowana tkanina obiciowa wyprodukowana jest w technologii „Water Repllent”. Ogranicza wchłanianie wody czy rozlany płyn (woda, kawa, wino). Formuje się w kroplę i nie wnika do wnętrza tkaniny, w ten sposób łatwo usunąć zabrudzenie. Tkanina posiada wysoką odporność na ścieranie.

Nowoczesne zagłówki :
Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design narożnika.

Gustowny dodatek :
Sofa została osadzona na ramie z drewna dębowego, która nie tylko dodaje jej charakteru, ale również umożliwiają bezproblemowe utrzymanie czystości.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 210 cm |
| Głębokość ( b ) | 102 cm |
| Wysokość ( f ) | 77 - 99 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 45 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 71 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Regulowane zagłówki | Tak |
| Rodzaj kanapy | 3 osobowa |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Metal - chromowane ( standard ) Metal malowany proszkowo - czarny, biały, szary, złoty ( dopłata ) |
| Tapicerka | Tkanina i skóry |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka HR, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pasy elastyczne, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.