Narożnik VERO - DIANTHUS 2RC-1,5SW z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Opis
Stylowy narożnik, który urzeka swoją wygodą i pięknym designem. Funkcja spania z ukrytym pojemnikiem na pościel gwarantuje wysoką funkcjonalność. Narożnik vero Dianthus jest zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu, dlatego też użyte materiały są najwyższej jakości. Zastosowana tkanina obiciowa wyprodukowana jest w technologii Cleanaboo ogranicza wchłanianie wody – rozlany płyn (woda, kawa, wino) formuje się w kroplę i nie wnika do wnętrza tkaniny. Siedziska na bazie poliuretanowej wysokoelastycznej pianki HR (High Resiliense Foam), która daje poczucie idealnej miękkości i elastyczności, zapewniając jednocześnie dłuższą żywotność (sprężystość) siedziska. Zastosowane metalowe nóżki podkreślają unikalny wygląd narożnika.
Funkcjonalny szezlong :
vero Dianthus wyposażony jest w szezlong, który można bardzo łatwo przekształcić w oparcie. Ta unikalna funkcjonalność pozwala w łatwy sposób znacząco zwiększyć powierzchnie z oparciem dokładnie wtedy kiedy jest potrzebna.

Nić kontrastowa :
W narożniku wykonano precyzyjne przeszycia kontrastową nicią w kształcie litery "X" ( w kolorze ecru), która podkreśla niebanalny design mebla.

Metalowe nóżki :
Narożnik został wyposażony w chromowane nóżki, które nie tylko dodają mu charakteru, ale również umożliwiają bezproblemowe utrzymanie czystości. Narożnik zawdzięcza swój niezwykły charakter dzięki dobrze przemyślanym dodatkom.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 262 cm |
| Głębokość ( b ) | 175 cm |
| Wysokość ( f ) | 79 - 95 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 127 x 238 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 46 cm |
| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcja spania | Tak ( typ „delfin” ) |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Regulowane zagłówki | Tak |
| Układ narożnika | Strona LEWA |
| Szezlong | Tak |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Metal - chromowane ( standard ) Metal malowany proszkowo - czarny, biały, szary, złoty ( dopłata ) |
| Tapicerka | Tkaniny i skóry |
| Wykończenie - dodatkowe informacje | Nić kontrastowa szara nr 5., przeszycie krzyżowe |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka HR, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pasy elastyczne, pianka poliuretanowa, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |
|
Skóry Naturalne grupy skór
|
|
|
Skóry S1 "Naturale"
|
zobacz |
|
Skóry S2 "Superiore"
|
zobacz |
|
Skóry SV "Vintage"
|
zobacz |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.