Narożnik VERO - ORTENSIA BSL/2RC0/1,5SWP ( z funkcją spania i pojemnikiem )
Opis
Nowoczesny i funkcjonalny narożnik to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują do swojego salonu wypoczynku o wysokiej trwałości i oryginalnym designie. Mebel ten w całości produkowany jest w Polsce ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dlatego też spełnia wszystkie krajowe i europejskiej standardy jakości. Piękny odcień butelkowej zieleni idealnie wpasuję się do Twojego salonu. Narożnik jest wielofunkcyjny, posiada pojemnik na pościel, regulowane zagłówki oraz podłokietniki. W skład zestawu wchodzą poduszki lędźwiowe – 3 szt.
Funkcjonalność :
Funkcja spania z ukrytym pojemnikiem na pościel gwarantuje dodatkową korzyść i wygodę (mechanizm rozkładania typu DELFIN). Narożnik został również, wyposażony w dwa wygodne podłokietniki z funkcją regulacji wysokości.

Nowoczesne zagłówki :
Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design narożnika.

Tkanina hydrofobowa :
Zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Zastosowana tkanina obiciowa wyprodukowana jest w technologii „Water Repllent” ogranicza wchłanianie wody – rozlany płyn (woda, kawa, wino) formuje się w kroplę i nie wnika do wnętrza tkaniny (łatwo usunąć zabrudzenie). Tkanina posiada wysoką odporność na ścieranie ( kolor – butelkowa zieleń).

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 294 cm |
| Głębokość ( b ) | 200 cm |
| Wysokość ( f ) | 95 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 71 - 151 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 127x294 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 45 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcje spania | Tak, system rozkładnia ( Delfin ), poduszki lędźwiowe w zestawie |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Rodzaj kanapy | 2-osobowa |
| Układ narożnika | Strona LEWA |
| Ruchome podłokietniki | Tak |
| Szezlong | Tak |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Tworzywo |
| Tapicerka | Tkaniny |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka wysokoelastyczna, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pianka wysokoelastyczna,pasy elastyczne, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.