Narożnik VERO - ORTENSIA XXL BSPL/1N0/X90K/LM71+ZEC71B/2RC0/1,5SWP ( z funkcją spania, pojemnikiem i praktycznym schowkiem )
Opis
Nowoczesny i funkcjonalny narożnik to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują do swojego salonu wypoczynku o wysokiej trwałości i oryginalnym designie. Mebel ten w całości produkowany jest w Polsce ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, dlatego też spełnia wszystkie krajowe i europejskiej standardy jakości. Jest bardzo funkcjonalny, ponieważ posiada funkcję spania, pojemnik na pościel, ruchome zagłówki oraz podłokietniki. Praktycznym elementem jest pomocnik ze schowkiem, który doskonale sprawdzi się jako stolik na komputer lub szklanki z napojami. Można go również wykorzystać jako praktyczny schowek na czasopisma, książki, pilota do TV ect. W zestawie 5 szt poduszek oparciowych.
Funkcjonalność :
Funkcja spania z ukrytym pojemnikiem na pościel gwarantuje dodatkową korzyść i wygodę (mechanizm rozkładania typu DELFIN). Narożnik został również, wyposażony w dwa wygodne podłokietniki z funkcją regulacji wysokości.

Nowoczesne zagłówki :
Regulowane zagłówki z możliwością dostosowania nachylenia, są dużym atutem oraz wygodną opcją umożliwiającą komfortowy wypoczynek. Dzięki możliwości ich regulacji, możemy zmieniać również design narożnika.

Tkanina hydrofobowa :
Zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Zastosowana tkanina obiciowa wyprodukowana jest w technologii „Water Repllent” ogranicza wchłanianie wody – rozlany płyn (woda, kawa, wino) formuje się w kroplę i nie wnika do wnętrza tkaniny (łatwo usunąć zabrudzenie). Tkanina posiada wysoką odporność na ścieranie ( kolor – szary – Monolith 85).

Praktyczny schowek :
Praktycznym elementem jest pomocnik ze schowkiem, który doskonale sprawdzi się jako stolik na komputer lub szklanki z napojami. Można go również wykorzystać jako praktyczny schowek na czasopisma, książki, pilota do TV etc.

| WYMIARY I DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Szerokość ( a ) | 419 cm |
| Głębokość ( b ) | 221 cm |
| Wysokość ( f ) | 95 cm |
| Głębokość siedziska ( c ) | 71 - 151 cm |
| Powierzchnia spania ( d ) | 127x294 cm |
| Wysokość siedziska ( e ) | 45 cm |

| DANE DODATKOWE : | |
| Funkcje spania | Tak, system rozkładnia ( Delfin ), w zestawie 5 szt poduszek oparciowych |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Rodzaj kanapy | Różne wymiary |
| Układ narożnika | Strona PRAWA |
| Ruchome podłokietniki | Tak |
| Szezlong | Tak |
| Funkcje dodatkowe | Schowek/barek |
| DANE KONSTRUKCYJNE : | |
| Nogi |
Tworzywo |
| Tapicerka | Tkaniny |
| Konstrukcja szkieletu | Lite drewno, płyty meblowe |
| Wykonanie siedziska | Płyty meblowe, drewno lite, sprężyny faliste, pianka wysokoelastyczna, włókniny puszyste |
| Wykonanie oparcia | Płyty meblowe, drewno lite, pianka wysokoelastyczna,pasy elastyczne, włókniny puszyste |
Widoczne tkaniny, skóry oraz wybarwienia mają charakter podglądowy i mogą odbiegać od rzeczywistych, wzorniki tkanin i kolorów dostępne są w punktach sprzedaży.
|
Tkaniny grupy tkanin
|
|
|
TKANINY MP "Basic"
|
zobacz |
|
TKANINY M0 "Classic"
|
zobacz |
|
TKANINY M1 "Premium"
|
zobacz |
|
TKANINY M2 "AquaClean"
|
zobacz |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.